VIVE Logistics z najwyższą jakością obsługi produktów spożywczych

VIVE Logistic Service
21 stycznia 2021
Spółka VIVE Logistic Services po raz kolejny uzyskała najwyższy poziom certyfikacji International Food Standard (IFS) dla firm logistycznych. Ocena na poziomie High level potwierdza, że firma z branży TSL stawia na najwyższą jakość obsługi każdego elementu łańcucha dostaw.
 
W szerokim zakresie usług VIVE Logistics znajduje się m.in. obsługa produktów spożywczych. Również w tym obszarze spółka od samego początku swojej działalności dba o zachowanie najwyższych norm jakościowych. Jest to szczególnie ważne w dobie podwyższonych standardów higienicznych (sytuacja pandemiczna), które dotyczą również branży TSL. Na szali jest tutaj bowiem nie tylko jakość oferowanej usługi, ale również bezpieczeństwo społeczeństwa. VIVE Logistics rozumie to, czego dowodem jest certyfikowanie IFS Food na poziomie High level.
 
Kolejny otrzymany certyfikat potwierdza, że jako VIVE Logistic Services oferujemy doskonałą jakość usług w zakresie transportu, magazynowania i dystrybucji produktów spożywczych. Jest to szczególnie ważne, kiedy ma się ambicje współpracy z liderami rynku – jak np. Jeronimo Martins Polska - z którym mamy przyjemność współdziałać w sektorze FMCG – mówi Piotr Sukiennik, Prezes Zarządu VIVE Logistic Services.
 
Bardzo cieszy nas fakt, że nasze starania o najwyższą jakość oferowanych usług znajdują odzwierciedlenie w ocenie światowych ekspertów. International Food Standard z roku na rok zwiększa swój prestiż. Jestem przekonany, że z naszą firmą będzie podobnie – mówi Robert Błędek, Kierownik Magazynu VIVE Logistic Services.
 
Standard IFS Food (International Food Standard) to uznany przez GFSI (Global Food Safety Initiative) standard pokrywający się z wymogami BRC (międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności British Retail Consortium), który gwarantuje odpowiednią jakość i bezpieczeństwo żywności. Dotyczy on wszystkich etapów przetwórstwa spożywczego z wyłączeniem produkcji pierwotnej.
 
Jest to standard akceptowany na całym świecie, który z roku na rok zyskuje większą grupę zwolenników – coraz więcej międzynarodowych przedsiębiorstw (w tym sieci handlowych) warunkuje rozpoczęcie współpracy w oparciu o posiadanie certyfikatu IFS. System certyfikowania został opracowany przez Federacje Niemieckich Detalistów (HDE) oraz Francuską Federację Handlu i Dystrybucji (IFS Management GmbH).

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji