NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Technologia SATO PJM RFID zintegrowana z myMEDISET BIT Consulting

24 czerwca 2015
Technologia SATO PJM RFID zintegrowana z myMEDISET BIT Consulting
Technologia SATO PJM RFID zintegrowana z myMEDISET BIT Consulting

SATO (TSE:6287), wiodący globalny dostawca rozwiązań Auto-ID, które wspierają siłę roboczą i usprawniają operacje, a także firma BIT Consulting, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie oprogramowań dla branży medycznej, ogłosiła dzisiaj, że technologia SATO PJM RFID współgra z myMEDISET. myMEDISET od BIT Consulting jest wiodącym rozwiązaniem dedykowanym do zarządzania wyrobami medycznymi oraz zarządzaniem przewozami opartym na oprogramowaniu SAP. Rozwiązanie myMEDISET 7.0 otrzymało certifikat SAP i rownież funkcjonuje na platformie SAP NetWeaver.

Założona w Freiburg, Niemcy, firma BIT Consulting opracowała myMEDISET, rozwiązanie oparte na SAP R / 3, dedykowane przedsiębiorstwom z dziedziny medycyny. Rozwiązanie minimalizuje koszty i zmniejszające obciążenia z zakresu zarządzania aktywami o wysokiej wartości. Dzięki wsparciu ze strony technologii kodów keskowych oraz zintegrowanej technologii SATO PJM RFID, myMEDISET bierze udział w skomplikowanych operacjach ortopedycznych.

"Integracja technologii SATO PJM RFID wraz z myMEDISET oferuje swoim klientom dodatkową, realną wartość", powiedział Michael Knauer, CEO i założyciel BIT Consulting. "Wysyłane zestawy do operacyjnego leczenia muszą być ściśle monitorowane, przy wykorzystaniu technologii RFID. Ortopedyczny przemysł w Australii stosuje powszechnie technologię PJM RFID, w wyniku której uzyskano w szpitalach wysoki poziom wydajności oraz jedne z najniższych DPPM na świecie."


"Wielu naszych klientów w Australii, Japonii oraz innych regionach świata wykorzystują myMEDISET z jednego powodu - poprostu to działa", powiedział Hiroyuki Konuma, prezes SATO Healthcare. "Nie ma nic ważniejszego dla naszych klientów jak prawidłowe działanie. myMEDISET jest sprawdzonym niezawodnym rozwiązaniem stosowanym przez najlepsze marki na całym świecie, a my jesteśmy podekscytowani dostarczaniem naszych technologii przedsiębiorstwom na całym świecie."

myMEDISET oparte na oprogramowaniu SAP jest już dostępne z technologią SATO PJM RFID, wspierane przez BIT Consulting i SATO. Rozwiązanie zostanie zaprezentowane na Kongresie the Heathcare Information and Management Systems Society, HIMSS APAC 2015, w Singapurze, w dniach 6 – 10 wrzesień 2015.

Źródło: SATO
Foto: SATO

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji