NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Targi RetailShow dla branży handlowej już w listopadzie

ECP Polska
20 września 2016
Targi RetailShow dla branży handlowej już w listopadzie
logo

Już tylko dwa miesiące do VII Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow 2016, największego wydarzenia branży retail w Europie Środkowo-Wschodniej. Przez dwa dni przedstawiciele sieci handlowych i właściciele sklepów poznają trendy wyposażenia i aranżacji placówek handlowych oraz najnowsze produkty, technologie i rozwiązania informatyczne dla handlu. Targom towarzyszą konkursy branżowe „Best Shop Concept 2016” oraz „Innowacje Handlu 2016”, a także inspirująca konferencja i warsztaty. Targi RetailShow odbędą się 16 i 17 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Wystawcy oraz odwiedzający podkreślają biznesowy charakter Targów RetailShow i możliwość spotkania się z decydentami. W związku z dynamicznym rozwojem targów organizator niemal  dwukrotnie powiększył powierzchnię ekspozycyjną. Tylko podczas tej imprezy goście targów  mają możliwość obejrzenia cieszącego się ogromnym zainteresowaniem Modelowego Sklepu, który co roku prezentowany jest w zupełnie nowej aranżacji.

Wszystko dla sklepów
Targi RetailShow to wydarzenie, podczas którego dostępna jest kompleksowa oferta wyposażenia sklepów. W tym roku znacznie powiększy się grupa wystawców z ofertą mebli i oświetlenia.

Poza tym wystawcy zaprezentują najnowsze kasy, wagi, oprogramowanie dla handlu, czytniki i drukarki kodów kreskowych, drukarki fiskalne oraz systemy zabezpieczeń, kontroli dostępu i obsługi płatności. Nie zabraknie wyposażenia obejmującego wózki sklepowe i magazynowe, boksy kasowe, systemy prowadzenia klienta, klimatyzację i wentylację, systemy POS i display oraz identyfikację wizualną.

O uwagę odwiedzających zabiegać będą również dostawcy systemów informatycznych w obszarach zakupów, sprzedaży, marketingu, logistyki czy księgowości oraz rozwiązań sprzedażowych i marketingowych w kanałach e-commerce & mobile. Jak co roku zainteresowani znajdą także rozwiązania w obszarze systemów komunikacji bezprzewodowej i mobilnej, lojalnościowych, geolokacyjnych, liczenia klientów czy digital signage, aroma- i audiomarketingu.

Konkursy branżowe - wyprzedzić konkurencję
Integralną część Targów RetailShow stanowią dwa konkursy: „Best Shop Concept 2016” oraz „Innowacje Handlu 2016”, które cieszą się coraz większym prestiżem w branży.

W konkursie „Best Shop Concept 2016” Jury wyróżni sklepy ze spójnym i unikalnym konceptem, wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi. Oceniane będą w kategoriach: sklep odzieżowy, specjalistyczny, hipermarket, supermarket, dyskont, sklep typu convenience oraz sklep po remodelingu. Warunkiem zgłoszenia jest wymóg działalności placówki na terenie Polski oraz jej otwarcie w bieżącym roku.

W drugim konkursie „Innowacje Handlu 2016” wyłonione zostaną najlepsze urządzenia, produkty i usługi dla branży handlowej spośród prezentowanych na targach RetailShow. Oceniane będą one w 12 kategoriach: systemy i technologie IT; projekty i wyposażenie wnętrz sklepowych; oświetlenie, kasy fiskalne i wagi; drukarki, skanery, kolektory, POS; rozwiązania płatnicze; programy lojalnościowe; e-commerce & mobile; ochrona i systemy zabezpieczeń; systemy marketingowe, POS i digital signage; systemy franczyzowe dla handlu oraz logistyka i magazyn. Zwycięzcy konkursu zaprezentują nagrodzone produkty szerokiej publiczności w Retail Innovations Theatre.

Zgłoszeń do obu konkursów należy dokonać do 15 października. Formularze znajdują się na stronie http://www.retailshow.pl/pl/pobierz.

Informacje praktyczne
VII Targi RetailShow odbędą się w dniach 16-17 listopada 2016 w godzinach 9:00-17:00 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Organizatorem Targów RetailShow jest firma ECP Polska. Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie internetowej lub w recepcji w dniu targów http://www.retailshow.pl/pl/rejestracja.


Źródło: ECP Polska 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji