NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Strategiczne zmiany w zarządzie

RBS
12 marca 2018
Strategiczne zmiany w zarządzie
Od lewej Andrzej Rusak i Tomasz Rusak
Nowym Prezesem firmy Rusak Business Services został Tomasz Rusak. Dotychczasowy prezes Andrzej Rusak objął funkcję członka zarządu. Oficjalne przekazanie prezesury nastąpiło  w marcu 2018 roku. Zmiany w zarządzie firmy Rusak Business Services są zgodne z obraną kilka miesięcy temu nową strategią Spółki, która oprócz kontynuacji realizowanych projektów z sektora obsługi celnej i Customs Compliance, skupia swoje działania na stworzeniu nowoczesnych struktur organizacyjnych i finansowych w firmie.
 
- Jestem przekonany, że blisko dwudziestoletnie międzynarodowe doświadczenie pana Tomasza Rusaka w dziedzinie zarządzania ludźmi i finansami sprawi, że firma Ruska Business Services utrzyma status jednego z liderów obsługi celnej w Polsce oraz wzmocni swoją pozycję na rynkach międzynarodowych. Wierzę, iż stery naszej firmy są w rękach energicznego i kompetentnego człowieka. Życzę nowemu Prezesowi, aby nowe wyzwania jakie przed nim stoją realizował z sukcesami oraz pasją – powiedział Andrzej Rusak, Członek Zarządu Rusak Business Services.
 
Tomasz Rusak jest managerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami największych spółek na rynku nieruchomości w Polsce. Pełnił funkcje dyrektora finansowego w takich firmach, jak Atlas Management Company (Poland), ORCO Property Group w Polsce oraz Hochtief Development Poland. Był również konsultantem w międzynarodowych firmach doradczych Deloitte oraz Andersen Business Consulting. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Lunds Universitet w Szwecji, a także Gerhard-Mercator-Universität w Duisburgu w Niemczech (obecnie: Universität Duisburg-Essen). Ukończył również program Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).
 
- W ostatnich miesiącach odpowiedzieliśmy sobie na pytania, w którym kierunku chcemy podążać i gdzie chcemy być za kilka, kilkanaście lat. Wypracowaliśmy solidny plan działania w który wierzę i który traktuję jako osobiste zobowiązanie. Mamy stabilną firmę z dobrą reputacją, co pozwala mi jako osobie zarządzającej, myśleć bardzo pozytywnie o przyszłości i realizować nowe pomysły – skomentował Tomasz Rusak, Prezes Zarządu Rusak Business Services.
 
RBS
Foto: RBS

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018Zobacz więcej publikacji