NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Camso_Polska_S_A_
Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji ogumienia do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów podwozi na potrzeby transportu wewnętrznego,...

Solideal On-Site Service w polskiej wersji językowej

Camso
19 sierpnia 2019
Solideal On-Site Service w polskiej wersji językowej
Fot. Camso
Servise support po polsku
Solideal On-Site Service, dział serwisowy opon do wózków widłowych Camso, ogłasza oficjalne uruchomienie strony internetowej Solideal.com w języku polskim. Od tej chwili klienci w Polsce mają dostęp do spersonalizowanego serwisu opon do wózków widłowych na miejscu, na czas i online.
 
„Dodanie polskiej wersji językowej do strony serwisowej Solideal.com idzie w parze z rozszerzeniem działań Solideal On-Site Service: to część naszego zobowiązania do poprawy i standaryzacji oferowanych usług dla naszych klientów”, mówi Krzysztof Polesiak, dyrektor zarządzający w Solideal On-Site Service w Polsce.
 
Poza wersją w języku polskim firma uruchamia również włoską, rosyjską i hiszpańską wersję strony serwisowej. Ta decyzja jest częścią szerszej strategii, aby jeszcze lepiej obsługiwać klientów, w tym przypadku zgodnie z ich regionalnymi potrzebami.
 
„Solideal On-Site Service zapewnia wysokiej jakości produkty i terminowe rozwiązania serwisowe przez doświadczonych techników. Dzięki bazującej na zamówieniach usłudze montażu opon w miejscu pracy wózka widłowego, zaprojektowanej w celu maksymalizacji czasu pracy firm, klienci mogą liczyć na nas, aby uzyskać najniższe koszty operacyjne dla swoich flot transportu wewnętrznego minimalizując ewentualne przestoje ”- dodaje Krzysztof Polesiak.
Klienci w Polsce mogą dołączyć do zespołu Solideal On-Site Service poprzez:
•       Telefon: +48 22 783 35 90
•       E-mail: service.pl@solideal.com
 
O Solideal On-Site Service
Zespół serwisowy Solideal On-Site Service jest największym dostawcą usług w branży i jedynym, który proponuje kompleksową ofertę spełniającą wszystkie potrzeby związane z serwisem opon do wózków widłowych. Od 20 lat jest lojalnym partnerem dla wszystkich branż transportu wewnętrznego. Dzięki największej flocie pras mobilnych do opon superelastycznych (pełnych) w Ameryce Północnej i Europie, obsługiwanej przez rozległą sieć wyspecjalizowanych techników, Solideal On-Site Service zapewnia zoptymalizowaną obsługę na miejscu, na czas, online.
 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji