NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Serwis automatyki magazynowej

16 lutego 2012
Serwis automatyki magazynowej
Serwis automatyki magazynowej

Jaką rolę w zapewnieniu funkcjonalności i niezawodności rozwiązań z zakresu automatyki magazynowej odgrywają warunki i standardy serwisu?

Klienci często ograniczają się do wyboru i zakupu automatycznego systemu magazynowego i zapominają o serwisie, a przecież nawet najlepszy samochód wymaga regularnego serwisowania. Tak naprawdę, system magazynowy jest tylko tak dobry jak mu się na to pozwoli zapewniając odpowiednią obsługę serwisową.

Wysoka dostępność, długa żywotność, ekonomiczna praca i szybka pomoc w razie awarii – zorientowany na klienta serwis posprzedażowy i regularne prace konserwacyjne są najważniejszymi czynnikami gwarantującymi optymalny czas korzystania z urządzeń i systemów oraz ich niezawodność i bezpieczeństwo a także możliwość przedłużenia gwarancji.

Nasza firma zapewnia bezpieczeństwo systemów naszych klientów dzięki szerokiemu wachlarzowi usług serwisowych dostępnych przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Stałą dostępność, usuwanie usterek za pośrednictwem modemu lub bezpośrednio u klienta, serwis zapobiegawczy systemów mechanicznych, sterowania i IT oferujemy w wariantach pomocy doraźnej, stałej umowy serwisowej a nawet w formie przejęcia pełnej opieki nad systemem - Resident Maintenance. Doświadczony i wysoko wyspecjalizowany zespół obsługi serwisowej zapewni szybkie i profesjonalne wsparcie w każdej kwestii technicznej.

Dzięki przygotowaniu planu serwisowania i konserwacji dla danego klienta, innowacyjnym koncepcjom dotyczącym części zamiennych, indywidualnemu wsparciu i szkoleniom, a także kierowaniu całym technicznym procesem instalacji, nasz zespół serwisantów zapewnia krótkie czasy przestojów, najwyższą niezawodność operacyjną i maksymalne zadowolenie klienta. Więcej na stronie http://www.ssi-schaefer.pl/oprogramowanie/uslugi/serwis-i-wsparcie.html
Karolina Pakura
Specjalista ds. marketingu

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji