Prses Day - program

27 sierpnia 2019
Prses Day  - program
Fot. dreamstime_xl_5562651
Prses Day - program

Wydawnictwo Log4.pl  z Polskim Stowarzyszeniem Techniki Magazynowej przygotowało projekt edukacyjno-szkoleniowy mający na celu poszerzenie wiedzy PRSES o nowe jakościowo rozwiązania przyczyniające się do podniesienia jakości i efektywności przeglądów regałów magazynowych. To wydarzenie będzie pierwszym spotkaniem osób zajmujących się przeglądami regałów magazynowych.

PRSES Day  to impreza, o uporządkowanej tematyce i wysokiej jakości merytorycznej, dedykowanej spersonalizowanemu odbiorcy, jakim jest osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo regałów magazynowych.

 

W czterech blokach tematycznych uczestnicy zapoznają się tematyką:

  • Prawa_Jaka jest odpowiedzialność PRSES, czy na zasadach ogólnych, czy inna ze względu na delegowanie do wykonywania określonych czynności? Jak powinny być dokumentowane sytuacje problematyczne, czy sam protokół z kontroli wystarczy? Czy i w jakim stopniu PRSES odpowiada za szkody wynikłe z zawalenia się regałów magazynowych, które „przeglądał”? Jaka jest odpowiedzialność kierownika i zarządzającego magazynem, po wyznaczeniu PRSES?
  • Ubezpieczenia_Odpowiedzialność materialna pracowników magazynowych i PRSES, czy podlegają przepisom o pracowniczej odpowiedzialności materialnej? Czy można wykupić OC zawodowe wykonując przeglądy regałów magazynowych?
  • Narzędzia_Cyfryzacja jest nieodłącznym elementem wsparcia działań gospodarczych, wiele firm już pracuje w „chmurze”, przygotowaliśmy narzędzie do wspierania przeglądów regałów magazynowych, dzięki któremu proces wykonywania obowiązków przez PRSES będzie sprawniejszy.
  • Eksploatacja_Co trzeba wiedzieć o posadzce w magazynie, żeby być pewnym dobrego posadowienia systemu regałowego? Jakie palety są bezpieczne i nie zagrażają pracownikom magazynowym i towarom? Czy systemy zarządzania flotą wózków mogą być pomocne w przeglądach regałów magazynowych?  

Przedstawimy tematy, które interesują każdego, kto ma do czynienia z przeglądami regałów magazynowych, lub bezpieczeństwem systemów składowania. Prelegenci omówią istotne kwestie bezpieczeństwa ludzi i towarów w magazynie. Zaprezentujemy narzędzia, które w istotny sposób wpływają na bezpieczeństwo w magazynie.


PARTNER MERYTORYCZNY


PARTNERY TECHNICZNI

Bautech
Bautech
 
Firma BAUTECH jest od blisko 20 lat wiodącym europejskim producentem i dostawcą najwyższej jakości materiałów i profesjonalnego sprzętu do wykonywania posadzek przemysłowych, nawierzchni komunikacyjnych i ozdobnych. Wieloletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z jednostkami naukowymi doprowadziły do stworzenia kompletnych rozwiązań systemowych, zwanych obecnie - Systemami Posadzek Przemysłowych i Dekoracyjnych BAUTECH.

 
Kuehne+Nagel
Kuehne+Nagel
Jako operator one stop shopping oferujemy pełen zakres usług logistycznych w ramach spedycji lotniczej, morskiej, drogowej, kolejowej oraz logistyki kontraktowej i zintegrowanej.

Dzięki temu Klient jest w stanie znaleźć u jednego dostawcy ofertę  logistyczną dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb i dokonać optymalizacji swojego łańcucha dostaw.

Ochrona towarów naszych klientów stanowi dla nas priorytet. Dzięki dedykowanej, ustandaryzowanej sieci oraz nieustannej kontroli procesów w łańcuchu dostaw, zapewniamy optymalny poziom bezpieczeństwa przesyłek, uwzględniając potrzeby i specyfikę każdej branży. 
 
STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi
STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi

W STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi od ponad 20 lat zapewniamy bezpieczeństwo naszym klientom i pomagamy zarządzać ryzykiem ich działalności. Zapewniamy ich organizacjom najwyższe standardy ubezpieczeniowe i wymierne oszczędności ekonomiczne.

Jesteśmy członkiem Grupy MAK-STBU, co czyni nas wielkościowo drugim podmiotem brokerskim w Polsce. Ta skala przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa naszych klientów. Zapewnia nowatorskie narzędzia i korzystną pozycję negocjacyjną z ubezpieczycielami.

STBU to ponad 20 lat doświadczenia, ponad 1 500 obsługiwanych podmiotów różnych branż, w tym notowanych w indeksie WIG 20, 2 mln polis na życie i zdrowie, 100 brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych oraz innowacyjne wsparcie IT.

Dbamy o bezpieczeństwo kadr, majątku, finansów, transportu i logistyki, czy też inwestycji budowlanych. Dla klientów jesteśmy partnerem na każdym etapie zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie.

 
Toyota MH Polska
Toyota MH Polska


Jesteśmy europejską firmą posiadającą zakłady produkcyjne w Szwecji (Mjölby), Francji (Ancenis) oraz we Włoszech (Bolonia) - wytwarzają one ponad 95% naszych wózków. Dzięki temu możemy zaoferować klientom szeroką gamę wyposażenia magazynowego i wózków widłowych z przeciwwagą, które są budowane w uwzględnieniem standardów jakościowych określonych w filozofii Toyota Production System (TPS).

Klienci są zawsze naszym największym priorytetem. Dzięki bliskim relacjom z klientami możemy lepiej zrozumieć ich potrzeby, oraz zapewnić im rozwiązania, technologię, usługi oraz elastyczne finansowanie dostosowane do ich konkretnych oczekiwań. Nasze cele osiągamy dzięki stosowaniu filozofii TPS oraz TSC (Toyota Service Concept). Ważną rolę w całym procesie odgrywa również dążenie do nieustannego doskonalenia się.
 

Pliki do pobrania:

  • PRSES Day - Program
    PRSES Day to impreza, o uporządkowanej tematyce i wysokiej jakości merytorycznej, dedykowanej spersonalizowanemu odbiorcy, jakim jest osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo regałów magazynowych.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji