NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Potwierdzenie wysokich standardów jakości

FIEGE
30 stycznia 2018
Potwierdzenie wysokich standardów jakości
zarzad_FIEGE
Początek roku przyniósł doskonałą wiadomość dla FIEGE w Polsce. Spółka została uhonorowana prestiżowym certyfikatem „QUALITY OF THE YEAR 2017” przyznawanym przez Fundację Qualitas. Honorowym patronatem tegoroczną edycję objęła European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli.
 
Jest to dla FIEGE niezwykle cenna nagroda, biorąc pod uwagę aktualne otoczenie rynkowe. Rosnąca konkurencja i wymagający klienci sprawiają, że firmy decydują się na coraz częstsze i większe wykorzystanie zewnętrznych usług logistyki kontraktowej. Przed podjęciem decyzji biorą pod uwagę nie tylko cenę, ale przede wszystkim jakość usług, w tym terminowość, kompletność i brak uszkodzeń. Nie bez znaczenia pozostaje też kompleksowość usług.
 
„Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymanego wyróżnienia „QUALITY OF THE YEAR 2017”. Stanowi ono potwierdzenie właściwych działań FIEGE w zakresie jakości i w kierunku zapewnienia najwyższego poziomu usług” – mówi Piotr Kohmann, Prezes Zarządu  FIEGE Sp. z o.o.
 
LOGO_NAGRODY
LOGO_NAGRODY
Dla FIEGE bardzo ważne są najnowsze trendy w logistyce. Automatyzacja, rozwój systemów IT, dynamika e-handlu oraz rosnąca liczba zwrotów to zagadnienia, które są przez spółkę czujnie śledzone. FIEGE przykłada dużą wagę do właściwego wdrożenia usług odpowiadających tym oczekiwaniom.
 
„Niezmiernie cieszy nas, że to właśnie elementy, na które w pierwszej kolejności zwracają uwagę nasi partnerzy oraz usługi, będące trendami, były przedmiotem wieloetapowej oceny i audytu w ramach certyfikacji” - dodaje Piotr Kohmann.
 
Warto wspomnieć, że cały rok 2017 był dla FIEGE czasem szczególnym. Firma świętowała 20-lecie działalności w Polsce, otworzyła kolejne oddziały, zdobyła nowych klientów oraz nieustannie pracowała nad zapewnieniem właściwego poziomu usług obecnym partnerom.
 
MAGAZYN_FIEGE
MAGAZYN_FIEGE
„Jestem przekonany, że Europejski Certyfikat „QUALITY OF THE YEAR 2017” potwierdzi naszą wysoką świadomość w tym zakresie i wskaże potencjalnym klientom, że warto być z FIEGE i tym samym otrzymywać wysokie standardy jakości” – puentuje Piotr Kohmann.
 
FIEGE
Foto: FIEGE

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji