Polecamy

Paweł Sapek szefem na region Europy Środkowej w Prologis

Prologis
4 marca 2020
Paweł Sapek szefem na region Europy Środkowej w Prologis
Pawel_Sapek_Prologis
Paweł Sapek jako Regional Head na Europę Środkową w Prologis będzie odpowiedzialny za stabilne przywództwo zespołu i wprowadzenie regionu na nowe ścieżki rozwoju. Będzie odpowiadał za portfolio firmy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech, o łącznej powierzchni  4,2 mln metrów kwadratowych. Ponadto będzie prowadził polski oddział Prologis oraz bezpośrednio nadzorował działalność na Węgrzech.

Paweł Sapek ma ponad 23-letnie doświadczenie w nieruchomościach i budownictwie. Z Prologis związany jest od 2015 roku, gdzie jako Country Manager nadzorował działalność inwestycyjną i operacyjną spółki w Polsce.

„W ciągu ostatnich pięciu lat Paweł w znaczący sposób przyczynił się do wzmocnienia pozycji Prologis w regionie, zwiększając koncentrację na potrzebach klientów i tworząc z nimi długotrwałe, partnerskie relacje. Ciężka praca Pawła oraz jego oddanie zostały odzwierciedlone w wynikach Prologis w Europie Środkowej, są jednocześnie zapowiedzią pozytywnych wyników w przyszłości – powiedział Ben Bannatyne, prezes Prologis w Europie.

Paweł Sapek ukończył studia na kierunku Marketing i Zarządzanie w Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W 2019 roku Królewskie Stowarzyszenie Dyplomowanych Rzeczoznawców uhonorowało go prestiżowym tytułem Fellow of RICS (FRICS) za wybitne indywidualne osiągnięcia w branży.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji