Asystent ds. rejestracji próbek w Sekcji Rejestracji Próbek

13 marca 2018
oferta nieaktualna
Firma:J.S. Hamilton Poland S.A.
Lokalizacja:Wrocław, dolnośląskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • rejestracja próbek do badań w systemie
  • przygotowywanie zleceń oraz wysyłanie próbek do innych oddziałów
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • obsługa magazynu, w tym przenoszenie przesyłek kurierskich
  • kontakt z Klientami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego lub wyższego (towaroznawstwo, chemia ogólna, technologia żywności)
  • biegłego posługiwania się komputerem (pakiet Office, Internet i inne)
  • szybkiego i dokładnego pisanie na klawiaturze komputera
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • doskonałej organizacji pracy, sumienności, umiejętności pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferta

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku laboratoryjnym
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karnetów sportowych