Magazynier

11 grudnia 2017
oferta nieaktualna
Firma:Wawel SA
Lokalizacja:Dobczyce, k. Krakowa, małopolskie, Polska

Wymagania

Obowiązki:

Kompletacja towaru wg zamówień klientów, rozładunek i załadunek towaru w magazynach wysokiego składowania, bieżąca obsługa operacji magazynowych, dbałość o stany magazynowe, utrzymanie czystości i porządku.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • dokładność i sumienność
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Firma oferuje:

Pracę w zgranym zespole, stabilne zatrudnienie w oparciu

o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

oraz współfinansowany dojazd do pracy i pakiet benefitów.