Staż w dziale Spedycji Całopojazdowej

24 kwietnia 2024
Firma:GEFCO Polska
Lokalizacja:Plewiska, wielkopolskie, Polska

Opis

Zadania:
  • Monitoringu statusu przesyłek
  • Wprowadzaniu danych do systemu,
  • Prowadzeniu ewidencji zleceń
  • Kompletowaniu dokumentów transportowych,
  • Kontakcie ze zleceniodawcami
  • Przygotowywaniu raportów i zestawień

Wymagania

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich semestrów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku)

Oferta

Oferujemy:
  • Płatny 6-miesięczny staż w firmie będącej ekspertem w zakresie logistyki dla branży przemysłowej realizowany na podstawie umowy zlecenie
  • Plan stażu obejmujący zagadnienia z zakresu spedycji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze TLS
  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem
  • Merytoryczne wsparcie opiekuna stażu
  • Pracę w międzynarodowej korporacji
  • Miłą oraz przyjazną atmosferę