Magazynier

7 lutego 2023
oferta nieaktualna
Firma:RALCO TECHNIC SP Z O O
Lokalizacja:Michałowice-Wieś, ul. Pałacowa 23, mazowieckie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • przyjmowanie, składowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją i procedurami panującymi w firmie,
  • sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
  • pakowanie, liczenie i przygotowywanie towaru do wysyłki/odbioru,
  • załadunek/rozładunek towaru,
  • dbanie o porządek na magazynie,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • praca jednozmianowa.

  • прийом, зберігання та видача товарів відповідно до документації та процедур у компанії;

  • перевірка товару за кількістю та якістю;

  • упаковка, підрахунок та підготовка товарів до відвантаження/складання;

  • завантаження/розвантаження товару;

  • підтримання порядку складі;

  • ведення складської документації;

  • робота в одну зміну.

Wymagania

Wymagania
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • uczciwość i zaangażowanie,
  • punktualność i pozytywne nastawienie do pracy,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych czynności,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sprawność fizyczna,
  • doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane,
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane.

  • гарна організація робочого дня;

  • чесність та залученість;

  • пунктуальність та позитивне ставлення до роботи;

  • акуратність у виконанні доручених дій;

  • вміння працювати в команді;

  • гарна фізична форма;

  • досвід роботи на складі – вітається;

  • права на обслуговування навантажувача - бажано.

Oferta

Oferujemy
  • pracę wśród przyjaznego i zaangażowanego zespołu,
  • umowa o pracę po okresie próbnym,
  • pewne, terminowe, comiesięczne wynagrodzenie,
  • szkolenie stanowiskowe/ opiekę doświadczonego pracownika,
  • Dostęp do programu opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • роботу в дружньому та цілеспрямованому колективі;

  • трудовий договір (umowa o pracę) після випробувального строку;

  • своєчасна, щомісячна заробітна плата;

  • навчання на робочому місці/допомога досвідченого співробітника;

  • доступ до програми медичного обслуговування та групового страхування на вигідних умовах.