Specjalista ds. logistyki

10 października 2022
oferta nieaktualna
Firma:KwangDuck Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja:Tarnowskie Góry, śląskie, Polska

Opis

Podstawowy zakres obowiązków:
  • Tworzenie dokumentacji logistycznej (dokumenty WZ / Packing listy / CMR itp.)
  • Aktualizacja zamówień od w/w klientów
  • Comiesięczne inwentaryzacje na magazynie wyrobów gotowych
  • Kontrola buforu na inspekcji (codzienna związana z planowaniem ich pracy)
  • Kontrola i nadzór nad opakowaniami na zewnątrz u klientów i dostawców
  • Kontrola stanu surowców – oraz zgłaszanie zapotrzebowania na surowce do działu zakupów

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki : inżyniera produkcji, logistyka
  • Zdolności organizacyjne i analityczne oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność organizacji pracy w zespole,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej.

Oferta

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę na pełny etat
  • Profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Posiłek w formie  obiadu dla każdego pracownika
  • Ubezpieczenie grupowe