Kurier

26 lutego 2021
oferta nieaktualna
Firma:BARBORA.PL
Lokalizacja:Warszawa, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska

Opis

O NAS

Tworzymy zespół BARBORA – ambitni entuzjaści, poszukujący nowych rozwiązań ułatwiających życie naszym klientom. Do każdego pracownika i klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego czas i dobrą energię.

Wśród nas każdy może rozwijać się, ulepszać nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie realizujemy naszą misję jaką jest zapewnienie wygody naszym klientom i pomaganie im w realizowaniu swoich potrzeb zakupowych: wygodnie, szybko i z uśmiechem. Zostań częścią naszego zespołu i Ty!

Wymagania

TWOJE ZADANIA
  • Pakujesz wcześniej przygotowane zamówienie klientów i dowozisz je;
  • Zapewniasz dobrą obsługę klienta, dostarczając zamówienie na czas;
  • Dbasz o dobre doświadczenia klientów poprzez terminowość;
  • Budujesz dobre relacje z klientami uśmiechem i uprzejmością;
  • Dbasz o swoje główne narzędzie pracy – samochód którym jeździsz;
  • Zawsze masz pomoc i kontakt z Centrum Obsługi Klienta.
GWARANTUJEMY
  • Harmonogram pracy zmianowej, który daje czas na realizację Twoich prywatnych planów;
  • Zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie;
  • Zespół który sobie pomaga i w którym wszystko jest możliwe!

Oferta

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI
  • Nie wyobrażasz sobie życia bez samochodu;
  • Masz prawo jazdy kat B i przynajmniej 2 lata bezpiecznej, czynnej jazdy;
  • Potrafisz znaleźć miejsca, których nie może znaleźć nawet Google Maps :)
  • Płynnie mówisz w języku polskim a rozmowa z innymi dodaje Ci energii;
  • Lubisz grać w zespole i zawsze chcesz osiągnąć najlepszy wynik.

OFERUJEMY
  • Umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy;
  • Wynagrodzenie ok 4 500 zł brutto miesięcznie + premie + benefity;
  • Miejsce pracy – Warszawa i okolice (w tym Ożarów Mazowiecki).