Magazynier

27 września 2020
oferta nieaktualna
Firma:Varroc Lighting Systems
Lokalizacja:Niemce, lubelskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Praca w systemie 3 zmianowym;
  • Załadunki i rozładunki samochodów;
  • Przyjmowanie dostaw materiałów produkcyjnych;
  • Dbałość o właściwe rozmieszczanie towarów i porządek w magazynie;
  • Dostarczanie materiałów na linię produkcyjną;
  • Przygotowywanie materiałów produkcyjnych do wysyłki;
  • Dbałość o należyty stan techniczny użytkowanego sprzętu;
  • Udział w inwentaryzacjach;
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji oraz przepisów BHP i ppoż.;
  • Pakowanie towarów, przepakowywanie materiałów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi.

Wymagania

Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
  • Min. 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość procesów gospodarki magazynowej.

Oferta

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Udział w projekcie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego z poziomu greenfield;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Multikafeterię Benefit Systems i inne świadczenia;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji;
  • Szkolenia wprowadzające, podnoszące kwalifikacje;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.