NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Obietnice mające pokrycie w rzeczywistości

Rafał Bachanek, A.T.I.B. Polska Sp. z o.o.
3 lipca 2021
Obietnice mające pokrycie w rzeczywistości
Fot. A.T.I.B. Polska
Rafał Bachanek_A.T.I.B. Polska
Długo zapowiadany kryzys gospodarczy w końcu nadszedł. Na cykl koniunkturalny nałożył się dodatkowy czynnik w postaci covid-19 i w efekcie spodziewane ograniczenie wzrostu gospodarczego okazało się być wręcz spadkiem. Na szczęście nie tak drastycznym jak wynikało z niektórych scenariuszy.

W dalszym ciągu polskiej gospodarce sprzyja położenie geograficzne i wynikające z niego korzyści. Cały czas jesteśmy - dosłownie i w przenośni - logistycznym centrum Europy. To - wraz z innymi czynnikami - ma również przełożenie na lokowanie w naszym kraju produkcji przez wielu światowych liderów. Można więc, żartobliwie parafrazując znane powiedzenie, powiedzieć, że „jest dobrze, ale nie beznadziejnie”.

W tych nieoczywistych warunkach Firma A.T.I.B. SRL zdecydowała się na otwarcie polskiego Oddziału.
Wierzymy, że właśnie trudne czasy są tym czynnikiem, który zwiększa skłonność do szukania innych, lepszych rozwiązań. Wierzymy, że jeśli chodzi o rynek wózków widłowych i osprzętu - właśnie takie jesteśmy w stanie zaoferować. Bardzo dobrej jakości produkty, niespotykana do tej pory na polskim rynku relacja ceny do jakości, duże doświadczenie kadry - od etapu projektu, poprzez produkcję, sprzedaż aż po serwis powodują, że cała oferta A.T.I.B. jest niezmiernie ciekawą alternatywą.

Absolutnie nie twierdzimy, że nasze produkty są zawsze najlepsze, sprawdzą się lepiej od konkurencyjnych w każdej aplikacji. Natomiast nasi Klienci mogą liczyć, że zawsze jeśli będzie inaczej - będziemy ich o tym informować. Absolutnym priorytetem jest w naszej branży rzeczowe doradztwo - bo z niego wynika zadowolenie Klientów i ich ponowne zakupy. Jeśli więc czujemy, że oferowane przez nas rozwiązanie nie jest w danych warunkach idealne - Klienci mogą liczyć, że  będą o tym rzetelnie poinformowani. Tylko takie podejście może dać zagwarantować sukces w długim okresie czasu.

Jesteśmy na początku naszej drogi na rynku polskim, dlatego priorytetem jest dla nas obecnie dotrzeć skutecznie z informacją o naszej ofercie do Klientów. Sytuacja pandemiczna jest o tyle utrudnieniem, że nie ze wszystkimi Klientami można się spotkać osobiście, zdecydowana większość działań to działania zdalne. Branża osprzętowa to rynek relacji - tych zdalnie nie buduje się tak skutecznie jak w bezpośrednich kontaktach. To niewątpliwe utrudnienie ale na pewno nie czynnik uniemożliwiający efektywne działanie.

Wyniki po pierwszym kwartale, pierwsze sprzedaże, pierwsze dostawy i reakcje Klientów świadczą, że nasze obietnice absolutnie mają pokrycie w rzeczywistości. Oferta A.T.I.B. ma wszelkie cechy by znaleźć odbiorców na polskim rynku. To sprawia, że z optymizmem patrzymy w przyszłość, nastawiamy się na ciężką pracę a jej dotychczasowe efekty motywują nas do dalszych, intensywnych działań.
 
 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021Zobacz więcej publikacji