NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Nowy dyrektor zarządzający GEODIS w Irlandii

Redip
31 lipca 2020
Nowy dyrektor zarządzający GEODIS w Irlandii
Fot. GEODIS
Gary O Connor, MD Ireland
Powołanie Gary'ego O'Connora nastąpiło w czerwcu i ma na celu wsparcie rozwoju GEODIS na tym ważnym rynku.  Strategia będzie koncentrować się na rozwoju działalności w sektorze opieki zdrowotnej przy jednoczesnym zwiększeniu wpływu firmy na ugruntowane piony, w tym e-commerce, high tech i FMCG.
 
„Gary będzie nadzorował działalność Grupy GEODIS, która obejmuje logistykę kontraktową, transport lądowy, spedycję, optymalizację łańcucha dostaw, dostawy ekspresowe i paczkowe oraz efektywnie zarządzał łańcuchami dostaw klientów w ich całości" - mówi Laurent Parat, prezes i dyrektor generalny regionu WEMEA. "Jako dyrektor generalny innej wiodącej firmy logistycznej w Irlandii przez ostatnie lata, Gary ściśle współpracował z sektorem opieki zdrowotnej, obsługując globalnych klientów prowadzących w tym kraju duże operacje produkcyjne lub dystrybucyjne. Wnosi cenną wiedzę o sektorze, który wymaga od swoich partnerów 3PL wysokiego poziomu jakości i zgodności".
        
O'Connor dołącza do zespołu GEODIS, który niedawno utworzył nowy, nowoczesny obiekt logistyczny w Dublin Airport Logistics Park. Nieruchomość rozciąga się na prawie 20.000 mkw. Dzięki w pełni zabezpieczonemu składowi i 15 mostkom ładunkowym, nowa operacja zyskuje na bliskości lotniska, jak również na szybkim dostępie do centrum miasta i połączeniach drogowych z resztą kraju.
 
"Mam nadzieję, że dodam swoje piętnastoletnie doświadczenie w pracy z łańcuchami dostaw w służbie zdrowia do doświadczenia zespołu GEODIS Ireland, który jest już mocno obecny w tym sektorze", mówi O'Connor. "Potencjał wzrostu na irlandzkim rynku opieki zdrowotnej jest zachęcający, podobnie jak zdolność GEODIS do wdrożenia prawdziwej, kompleksowej kontroli łańcuchów dostaw klientów w innych naszych docelowych pionach. Jestem podekscytowany możliwościami projektowania rozwiązań, które potencjalnie obejmują spedycję, transport, logistykę kontraktową, dystrybucję i dostawy "ostatniej mili" i pozwalają naszym klientom rozwijać swoją działalność".
 
Źródło: GEODIS_Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji