NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Nowe wózki BT Staxio serii P

8 września 2015
Nowe wózki BT Staxio serii P
Nowe wózki BT Staxio serii P

Toyota Material Handling prezentuje na rynku europejskim kompletnie nową gamę elektrycznych wózków podnoszących z platformą operatora. Nowe wózki BT Staxio serii P to 11 modeli o udźwigu od 1,2 do 2,0 ton, które dzielą wiele cech z wielokrotnie nagradzanym z samojezdnym wózkiem paletowym BT Levio serii P, pomyślnie wprowadzonym na rynek w ubiegłym roku.

Gama wózków BT Staxio SPE, przeznaczonych do transportu poziomego i układania w zastosowaniach o dużej intensywności pracy, zawiera odpowiedni model dla każdego zastosowania. Modele SPE120/140/160/200 ze stałymi ramionami nośnymi do obsługi palet otwartych, modele SPE120L/140L/160L/200L z podnoszonymi ramionami nośnymi do stosowania na nierównej powierzchni lub do obsługi podwójnych ładunków.

Model z szeroko rozstawionymi ramionami nośnymi SPE140S do pracy z paletami o różnych rozmiarach oraz dedykowane wózki do obsługi dwóch palet (SPE200DN/200D) ze specjalną wąską wersją do obsługi intensywnego ładowania i rozładowywania. Gama ta, dzięki dużej wszechstronności, umożliwia pracę w każdych warunkach.

bt_staxio_spe200d_LO_14242_fot2.jpg
bt_staxio_spe200d_LO_14242_fot2.jpg

Kompaktowe, niezawodne i przeznaczone do intensywnej eksploatacji wózki BT Staxio serii P osiągają wysokości podnoszenia rzędu 6 m – największe w klasie – i prędkość 10 km dla szybkiego transportu ładunków. Pozostałe właściwości zostały zwiększone w stosunku do poprzedniego modelu i są najlepsze w klasie. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii wózka, zapewniającej doskonałą stabilność podczas podnoszenia. SPE został zbudowany z myślą o operatorze: niski hałas i poziom wibracji, napęd i sterowanie 180°, ergonomiczny uchwyt oraz regulowana wysokość ramienia sterowania gwarantują, że praca z produktami tej serii to przyjemność.


Koncepcja TotalView, umożliwiająca doskonałą widoczność przez maszt na końcówki wideł znajdujące się na dowolnej wysokości, poprawia bezpieczeństwo. Rozwiązania z zakresu ochrony operatora, czyli składane osłony boczne, stałe osłony boczne lub oparcie oraz układ kontrolujący prędkość podczas pokonywania zakrętów pozwalają sprawnie i bezpiecznie obchodzić się z towarami.

Toyota Material Handling rozszerza jednocześnie gamę wózków BT Staxio serii W, prezentując 7 nowych modeli. Nowa paleta wózków pieszych SWE przystosowanych do intensywnej eksploatacji zawiera modele 1,4, 1,45, 1,6 oraz 2,0 tony. Gama oferuje te same właściwości w zakresie wydajności, niezawodności, bezpieczeństwa oraz ergonomii, co nowa wersja z platformą. Obie nowe serie są dostępne w wersji przeznaczonej do użytkowania w chłodni.

bt_staxio_spe_LO_14244_fot1.jpg
bt_staxio_spe_LO_14244_fot1.jpg

„Nasze nowe wózki BT Staxio SPE i SWE idealnie nadają się do intensywnej eksploatacji i są wielozadaniowe. Skonstruowano je tak, aby pracowały w sposób szybki i produktywny, a także energooszczędny. Wózki te występują również w wersji baterii litowo-jonowej, w celu jeszcze lepszej optymalizacji energii i poprawienia efektywności kosztowej” mówi Martin Mimer z Product Management Warehouse Trucks w Toyota Material Handling Europe. „Nowe wózki BT Staxio są także wyposażone w Toyota I_Site, co poprawia bezpieczeństwo i produktywność naszych klientów.”

Źródło: Toyota Material Handling
Foto: Toyota Material Handling

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji