NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Kuehne_+_Nagel_Sp__z_o_o_
Firma Kuehne + Nagel jest globalnym operatorem logistycznym, który dla swoich klientów świadczy pełen wachlarz usług w zakresie szeroko rozumianej logistyki. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej ze spedycją morską,...

Nowe biura w Azerbejdżanie i Kazachstanie

Kuehne + Nagel
1 października 2018
Nowe biura w Azerbejdżanie i Kazachstanie
Fot. Kuehne + Nagel
Logo_Kuehne + Nagel
Aby zagwarantować lepszą obsługę obiecująco rozwijającego się rynku w Centralnej Azji i na Kaukazie, Kuehne + Nagel dalej wzmacnia swoją sieć logistyczną w regionie.
 
Kuehne + Nagel otworzyło nowe biura w Baku (Azerbejdżan) i w Ałmatach (Kazachstan). Dlatego też, grupa logistyczna zwiększa swoją prezencję w dwóch rozwijających się regionach, które wykazują wzrost PKB na poziomie około 4 procent rocznie, jak i, zwiększający się popyt na serwisy logistyczne, głównie w przemyśle naftowym i gazowym, branży dóbr konsumenckich i w ramach logistyki projektów.
 
Perry Neumann, Dyrektor Zarządzający regionem Rosji + WNP oraz Generalny Dyrektor Kuehne + Nagel LLC, komentują: “Dzięki kontynuującemu rozwojowi naszej sieci logistycznej, oferujemy w ramach całego regionu jednakowy zakres usług, zachowując przy tym nasze najwyższe standardy wobec lokalnych, jak i, międzynarodowych klientów ze wszystkich największych branż. Szczególnie w Azerbejdżanie i Kazachstanie, nasza dowiedziona ekspertyza w obsłudze przemysłu naftowego i gazowego oraz logistyki projektów, jak i silna globalna sieć stanowią najlepszą kombinację, by spełnić oczekiwania rozwijającego się popytu rynkowego i zapewnić wszechstronne najbardziej nowoczesne rozwiązania.”
 
Kuehne + Nagel

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018Zobacz więcej publikacji