NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Nowa fabryka firmy Interroll w Suzhou

Interroll
17 marca 2020
Nowa fabryka firmy Interroll w Suzhou
Fot. Interroll
Koncepcja architektoniczna nowego zakładu Interroll w Suzhou
W 2022 roku firma Interroll (Suzhou) Co. Ltd. zamknie istniejącą i otworzy nową fabrykę w Suzhou. Łączna wartość inwestycji w obiekty będące w pełni własnością firmy wyniesie 181 milionów CNY (25 milionów CHF). Nowa fabryka zwiększy moce produkcyjne Interroll i jej potencjał rozwoju w regionie Azji i Pacyfiku.
 
Firma Interroll rozszerza swoją działalność w regionie Azji i Pacyfiku: tamtejsze rynki - szczególnie w Chinach oraz w regionie ASEAN (Association of Southeast Asian Nations), Korei i Australii - wykazują duże zapotrzebowanie na produkty Interroll i zapewniają duży długoterminowy potencjał wzrostu. Ponadto, oczekuje się, że wzrost liczby zainstalowanych systemów transportu materiałów zapewni dodatkowe możliwości serwisowe w tym regionie. W roku 2019 około połowa produkcji Interroll Suzhou została dostarczona do lokalizacji docelowych poza Chińską Republiką Ludową. Między innymi zrealizowano duże projekty dla koreańskiego sektora handlu elektronicznego. Rozpoczęcie produkcji w nowej fabryce planowane jest na początek 2022 r.
 
Nowa fabryka będzie w całości własnością Interroll i znajdzie się w strefie przemysłowej SIP (Suzhou Industrial Park), około 12 km na południowy zachód od istniejącej lokalizacji. Jej powierzchnia, mająca osiągnąć 22.000 metrów kwadratowych, zostanie podwojona.
 
»Przygotowujemy się do uruchomienia najnowocześniejszej fabryki o zwiększonych zdolnościach i nowych procesach produkcyjnych, w której zwiększymy nacisk na potrzeby klientów i pracowników,» powiedział Ben Xia, wiceprezes wykonawczy Asia Pacific z Grupy Interroll. »Koncepcja naszej nowej fabryki obejmuje centrum szkoleniowe, a także salony wystawowe i obiekty testowe.»
 
Automatyzacja i digitalizacja
Procesy produkcyjne obejmą pełen zakres produktów. Ponadto, zakład w Suzhou stanie się także regionalnym centrum doskonalenia w zakresie techno-polimerów i podsystemów.
 
»Będziemy wykorzystywać wszelkie okazje do zwiększenia produktywności, wdrażając bardziej zautomatyzowane i półautomatyczne procesy po rozpoczęciu produkcji,» powiedział Xia. »Nowy zakład pozwoli również skrócić czas dostawy dla naszych klientów w regionie.»

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019Zobacz więcej publikacji