NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

NiceLabel udostępnia bezpłatnie narzędzia firmom walczącym z COVID-19

NiceLabel
8 kwietnia 2020
NiceLabel udostępnia bezpłatnie narzędzia firmom walczącym z COVID-19
Fot. NiceLabel
Covid-19_barcode
NiceLabel, czołowy światowy producent oprogramowania do projektowania etykiet i systemów do zarządzania etykietami, oferuje bezpłatne subskrypcje swojego opartego na chmurze rozwiązania do etykietowania i usługi doradztwa technicznego organizacjom, które dołączyły do walki z COVID-19.

Firma NiceLabel podjęła niekomercyjną inicjatywę non-profit, aby pomóc tym organizacjom w jak najszybszym dostarczeniu tak potrzebnego sprzętu i materiałów medycznych: respiratorów, środków dezynfekujących, masek i innych niezbędnych zasobów do miejsc, gdzie są potrzebne.

Dostęp do opartego na chmurze rozwiązania do etykietowania umożliwi zaangażowanym organizacjom szybkie tworzenie nowych etykiet i sprawne umieszczanie ich na opakowaniach nowych serii produktów, aby sprzęt i materiały docierały bez zwłoki do personelu pierwszej linii.

Szansę na skorzystanie z oferty mają producenci przestawiający produkcję na krytyczne materiały medyczne, gospodarstwa rolne i inni producenci żywności, którzy muszą spełnić nowe wymagania dotyczące etykietowania w celu zapewniania niezbędnych dostaw żywności do supermarketów, szpitale oraz inni uczestnicy walki z COVID-19.

Przy udostępnianiu zainteresowanym stronom bezpłatnego rozwiązania do etykietowania NiceLabel będzie współpracować z nimi bezpośrednio, a w określonych przypadkach przez resellerów VAR i innych partnerów w branży informatycznej.

Ken Moir, wiceprezes NiceLabel ds. marketingu, powiedział: „Chcieliśmy pomóc wyeliminować opóźnienia w dostawie zaopatrzenia, zapewniając, aby etykietowanie nie było nigdy przeszkodą w jak najszybszym dostarczaniu krytycznych zasobów personelowi pierwszej linii. Nasza platforma chmurowa typu multi-tenant pozwala nam dostarczać rozwiązanie do etykietowania ze zdalnej lokalizacji w dowolne miejsce na świecie – i robić to ultraszybko. Zamierzamy wykorzystać nasze możliwości, aby pomóc producentom błyskawicznie przestawić ich linie produkcyjne na kluczowy sprzęt i środki potrzebne w walce z COVID-19 i wspierać szybkie dostawy tych produktów dla personelu zmagającego się z tym nowym wirusem na pierwszej linii. Służymy pomocą i zachęcamy wszystkie podmioty potrzebujące wsparcia w etykietowaniu w związku z dostawami najważniejszych materiałów i sprzętu dla najbardziej potrzebujących, aby skontaktowały się z nami niezwłocznie”.
 
Organizacje potrzebujące pomocy w etykietowaniu w związku z epidemią COVID-19 zapraszamy do zgłaszania swojego zainteresowania na stronie https://www.nicelabel.com/covid19.


Automatyka z IT-grafika
Automatyka z IT-grafika

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020Zobacz więcej publikacji