Naręczne skanery bezprzewodowe dla podniesienia produktywności

GXO Logistics
21 września 2021
Naręczne skanery bezprzewodowe dla podniesienia produktywności
Fot. GXO ProGlove
Naręczne skanery bezprzewodowe dla podniesienia produktywności
GXO Logistics, Inc., największy na świecie operator logistyki kontraktowej wdrożył blisko 400 najbardziej nowoczesnych bezprzewodowych skanerów z wyświetlaczem w centrach logistycznych w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Włoszech i Hiszpanii. Lekkie skanery umieszczone na rękawicach przyspieszają odczyt kodów kreskowych nawet o 4 sek. na skan w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami ręcznymi, a jednocześnie pozostawiają wolne ręce.
 
GXO używa bezprzewodowych skanerów ProGlove MARK do kompletacji, pakowania, wysyłki i logistyki zaopatrzeniowej korzystając z wyświetlaczy w ramach programów pilotażowych prowadzonych dla głównych klientów z branży e-commerce oraz DIY.
 
Naręczne czytniki zwiększają precyzję operacji w szybko zmieniającym się środowisku logistycznym i dostarczają bezpośrednio do użytkownika ważne informacje, takie jak: lokalizacja magazynu, identyfikator produktu i ilość pozostałego towaru. GXO w płynny sposób integruje tę technologię z systemami zarządzania i narzędziami cyfrowymi stosowanymi aktualnie w swoich centrach logistycznych. Lekkie naręczne skanery ważą ok 45 g i  znacząco poprawiają ergonomię pracy użytkowników poprzez zmniejszenie obciążenia rąk.
 
Richard Cawston, Prezes GXO na Europę, powiedział: "Konsekwentnie poszukujemy nowych technologii, które zwiększają dokładność, wydajność i bezpieczeństwo naszych operacji. W centrach, które wdrożyły naręczne skanery bezprzewodowe, możemy podnieść wydajność nawet o 10% w zależności od zastosowania, zapewniając jednocześnie lepsze warunki pracy naszym zespołom."
 
Michel Matlega, Regionalny Dyrektor Sprzedaży na Europę Południową w ProGlove, powiedział: "GXO wyznacza standardy w łączeniu innowacji z najlepszymi praktykami. Wynikiem tego jest najwyższa jakość obsługi i niezawodność. Dlatego też jesteśmy niezwykle dumni, że możemy współpracować z GXO."

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji