NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Mały mocarz

Jungheinrich
27 października 2017
Mały mocarz
Jungheinrich_EZS7280
Ze względu na dopuszczalną siłę ciągu, aż 28 ton, ciągnik idealnie nadaje się do transportu ciężkich ładunków na płytach lotnisk lub w zakładach przemysłowych. Wysoki moment obrotowy sprawia, że najazd na rampę z ciężkim towarem nie stanowi dla EZS 7280 problemu. Automatyczne hamulce postojowe zabezpieczające wózek przed stoczeniem się z pochyłości ułatwiają zatrzymywanie się i ponowne ruszanie na podjeździe.
 
Nowy akumulator litowo-jonowy o mocy 500 Ah zastosowany w EZS 7280 gwarantuje wysoką wydajność. Użytkownik z pewnością doceni jego niekwestionowane zalety, takie jak bezobsługowość, długą żywotność, czy łatwość doładowania w każdym czasie. W przypadku szczególnie długiego czasu pracy, przy zwiększonym rozstawie osi kół, można zainstalować akumulator o mocy do 930 Ah.
 
Dzięki kompaktowej obudowie EZS 7280 bardzo dobrze sprawdza się w wąskich korytarzach, ułatwiając manewrowanie. Trwała i odporna na wpływy atmosferyczne konstrukcja ze specjalną powłoką gwarantuje wysoki stopień ochrony przed korozją i sprawia, że ​​ciągnik sprawdzi się nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach pogodowych. Istnieje możliwość wyboru różnych wariantów kabin. Dzięki ogrzewaniu wnętrza kabiny problemu nie stanowi niska temperatura, ani zaparowane szyby.
 
„W trakcie prac nad produktem dużą wagę przywiązywaliśmy do wydajności pojazdu i bezpieczeństwa przy podjazdach na rampę. Ważna też była kwestia komfortu pracy operatora. Inspirację dla nas stanowiły rozwiązania stosowane z branży motoryzacyjnej.” – mówi Andreas Füchtmann, produkt manager.
 
Źródło: Jungheinrich
Foto: Jungheinrich 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018EMIL - 06-2018EMIL - 06-2018Zobacz więcej publikacji