NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Lider w czwartej edycji konkursu

Andrzej Szymkiewicz
25 lutego 2018
Lider w czwartej edycji konkursu
Patrycja Ratajczak_Główny Specjalista ds BHP_Kuehne + Nagel
Dnia 23 lutego w hotelu Lamberton w Ołtarzewie koło Warszawy odbyła się konferencja podsumowująca wyniki konkursu „Bezpieczna praca w magazynie”, organizowanego przez wydawnictwo Log4.pl. „LIDEREM BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE” za 2017rok została firma Kuehne + Nagel Sp. z o.o. magazyn w Gądkach, uzyskując najwyższą ocenę 92,27% „współczynnika” bezpieczeństwa pracy w magazynie.    
 
Nagrodę – statuetkę  i okolicznościowy dyplom, z rąk przedstawicieli mecenasów konkursu, Krzysztofa Polesiaka - Prezesa Zarządu Camso Polska S.A. oraz Tomasza Chojnackiego i Łukasza Perlaka z firmy Metroplan Polska sp. z o.o., odebrała Patrycja Ratajczak Główny Specjalista ds. BHP w Kuehne + Nagel sp. z o.o..
 
Od czterech lat portal wraz partnerami wywodzącymi się z instytucji zajmującymi się bezpieczeństwem pracy w magazynie bada, jak wykorzystywane są nowoczesne technologie, sprzęt oraz organizację pracy poprawiającej jej bezpieczeństwo. Czynimy to w cyklicznym konkursie „Bezpieczna praca w magazynie”, wnikliwa analiza i ocena konkursowych ankiet wyłania „LIDERA BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE”.
 
Bezpieczeństwo pracy w magazynie to ważny czynnik wpływający na jakość wykonywanych procesów, a nie wszyscy uczestnicy zdają sobie z tego sprawę. Ankieta konkursu, opracowana przez znawców tematyki bezpieczeństwa w magazynie, w istotny sposób wpływa na zwiększenie świadomości oraz poprawy bezpieczeństwa pracy w magazynie. Szczegóły konkursu dostępne na stronie  http://bmlog4.pl/konkurs,24,0.htm
 
Od lewej: Tomasza Chojnacki i Łukasz Perlak Metroplan Polska sp. z o.o., Patrycja Ratajczak Kuehne + Nagel sp. z o.o., Krzysztof Polesiak Camso Polska S.A., dr Andrzej Dąbrowski CIOP PIB, dr Sławomir Halusiak Politechnika Łódzka.
Od lewej: Tomasza Chojnacki i Łukasz Perlak Metroplan Polska sp. z o.o., Patrycja Ratajczak Kuehne + Nagel sp. z o.o., Krzysztof Polesiak Camso Polska S.A., dr Andrzej Dąbrowski CIOP PIB, dr Sławomir Halusiak Politechnika Łódzka.
Na zdjęciu od lewej: Tomasza Chojnacki i Łukasz Perlak Metroplan Polska sp. z o.o., Patrycja Ratajczak Kuehne + Nagel sp. z o.o., Krzysztof Polesiak Camso Polska S.A., dr Andrzej Dąbrowski CIOP PIB, dr Sławomir Halusiak Politechnika Łódzka.

Czwarta edycja konkursu, powiększyła grono  „Liderów bezpiecznej pracy w magazynie”, w dwóch pierwszych tryumfowała  firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. z Łodzi, w trzeciej edycji zwyciężył magazyn firmy Kuehne + Nagel sp. z o.o. w Chorzowie. Magazyn firmy Kuehne + Nagel Sp. z o.o. w Gadkach uzupełnia poczatkującą listę „liderów”.

Magazyn Kuehne + Nagel w Gądkach, jest średniej wielkości magazynem, jego powierzchnia liczy 18 000 metrów kwadratowych, towar składowany jest na 9 500 miejscach paletowych, a do transportu towaru wykorzystuje się 37 wózków widłowych. Działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w magazynie realizowane są przez cały rok, wpisane w program rozwoju firmy wolnej od wypadków i rzeczywiście, tych wypadków w firmie nie ma. Firma wdrożyła szereg narzędzi wykorzystywanych w realizacji założonych celów podnoszących świadomość pracowników w zakresie własnego bezpieczeństwa, a tym samym zmniejszenia liczby wypadków.         
 
Andrzej Szymkiewicz
Foto: Log4.pl

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018Zobacz więcej publikacji