NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Kuehne_+_Nagel_Sp__z_o_o_
Firma Kuehne + Nagel jest globalnym operatorem logistycznym, który dla swoich klientów świadczy pełen wachlarz usług w zakresie szeroko rozumianej logistyki. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej z logistyką morską,...

Kuehne+Nagel wspiera globalne działania związane z COVID-19

Kuehne+Nagel
27 listopada 2020
Kuehne+Nagel wspiera globalne działania związane z COVID-19
Fot. Kuehne+Nagel
Transport lotniczy
W ramach inicjatywy charytatywnej „1 milion kilogramów” Kuehne+Nagel i Qatar Airways Cargo będą świadczyć nieodpłatnie usługi transportu lotniczego na rzecz UNICEF, wspierając globalne wysiłki agencji w walce z pandemią COVID-19.
 
Inicjatywa jest częścią większego projektu zrównoważonego rozwoju Qatar Airways Cargo o nazwie „We Qare”, zgodnie z którym linia lotnicza przekaże milion kilogramów ładunków na pomoc humanitarną do końca 2020 r., w tym na środki medyczne. Rozdział miliona kilogramów już trafia do spedytorów, którzy wspierają wybrane przez nich organizacje charytatywne.
 
Firma Kuehne+Nagel dołączyła do Qatar Airways Cargo w tym projekcie, zapewniając bezpieczny i efektywny transport ładunku UNICEF do Globalnego Centrum Dostaw UNICEF w Kopenhadze w Danii. Różne podstawowe materiały, w tym sprzęt ochronny, są ważną częścią wysiłków UNICEF, zapewniającą pracownikom służby zdrowia bezpieczeństwo, aby mogli nadal pomagać innym.
 
Yngve Ruud, członek zarządu Kuehne+Nagel, odpowiedzialny za logistykę lotniczą, komentuje: „Uznajemy naszą odpowiedzialność i doceniamy naszą rolę, jaką odgrywamy w dzisiejszym świecie – od zapewnienia dostaw produktów farmaceutycznych i zdrowotnych na całym świecie po dystrybucję nadchodzącej szczepionki przeciw COVID- 19. Jesteśmy gotowi wykorzystać nasze mocne strony, multimodalną sieć 230 lokalizacji, wiedzę logistyczną i zasoby łańcucha dostaw, aby wesprzeć globalną działania związane z pandemią. Nasza współpraca z Qatar Airways Cargo to tylko część globalnego przedsięwzięcia, mającego na celu pokonanie pandemii i uczynienie naszego świata bardziej zrównoważonym, odporniejszym i, co najważniejsze, zdrowym”.
Pomoc humanitarna
Fot. Kuehne+Nagel
Pomoc humanitarna
Guillaume Halleux, dyrektor Qatar Airways Cargo, powiedział: „We Qare” to projekt bliski sercu każdego pracownika Qatar Airways i uważam, że takie projekty jednoczą i zbliżają branżę, zwłaszcza w czasach kryzysu. Cieszymy się, że możemy współpracować z Kuehne+Nagel w ramach rozdziału miliona kilogramów podstawowych materiałów, wspierając tym samym globalne wysiłki UNICEF. W ciągu ostatnich miesięcy współpracowaliśmy również z różnymi interesariuszami, aby realizować nasz plan, umożliwiający płynną, szybką i bezpieczną logistykę materiałów szczególnie potrzebnych”.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji