NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Kontrakt z Generali Polska

Infosys
16 września 2016
Kontrakt z Generali Polska
Witold Szczurek, prezes zarządu Inforsys
Inforsys podpisał umowę na realizację korespondencji handlowej dla spółek Generali Polska. W ramach kontraktu spółka odpowiada za 15 mln stron wydruków oraz 2,7 mln sztuk zakopertowań. Umowa została zawarta do końca 2017 roku.
 
Jest to kolejna umowa Inforsys z Generali Polska, większa od poprzedniej o ok. 30 proc. pod względem wolumenu wydruków.

 
Umowa obejmuje wydruk i zakopertowanie korespondencji handlowej. Są to m.in. umowy klienckie, pisma o wznowieniach ubezpieczeń komunikacyjnych, przypomnienia o regulowaniu płatności i pozostałe pisma procesu windykacyjnego, podsumowania okresów rozliczeniowych OFE, a także blankiety wpłat i spłat. „Umowa z Generali wpisuje się w kolejny etap rozwoju naszej firmy – stawiamy na jakość i systematyczne wzbogacanie technologicznego środowiska produkcyjnego oraz portfela oferowanych usług. To pozwala na umacnianie czołowej pozycji w segmencie zarządzania procesami biznesowymi” – mówi Witold Szczurek, prezes zarządu Inforsys(foto).
 
W ramach umowy z Generali Polska Inforsys wykorzysta linię technologiczną Xerox Impika, kupioną i zainstalowaną w połowie ubiegłego roku. Impika to nowoczesne rozwiązanie pełnokolorowe, zapewniające najwyższą jakość druku, najlepsze nasycenie kolorów i stabilność kolorystyczną. System charakteryzuje się wydajnością do 1700 stron na minutę, do 127 metrów na minutę oraz do 25 mln wydruków formatu A4 miesięcznie.
 
„Impika to w pełni dojrzała technologia, za pomocą której potrafimy zrealizować nawet najbardziej ambitne zlecenie: zarówno pod względem skomplikowania produkcji, jak i wielkości wolumenu druku” – dodał Witold Szczurek.
 
Źródło: Infosys
Foto: Infosys

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji