NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Lemarpol_Wozki_Widlowe_Sp__z_o_o_
„Lemarpol Wózki Widłowe” Sp. z o.o. jest firmą rodzinną tylko i wyłącznie z polskim kapitałem. Na rynku wózków widłowych, przez ponad 20 lat istnienia, wypracowaliśmy sobie mocną pozycję dzięki fachowej obsłudze naszych klientów oraz kompleksowej...

Kompaktowe wózki paletowe Baoli

Baoli
29 lipca 2019
Kompaktowe wózki paletowe Baoli
Fot. Baoli
Wózek paletowy EP12WS
Opłacalność inwestycji w technologię litowo-jonową jest już dziś bezsprzeczna. Baoli Polska włącza więc do swojej oferty dwa wózki paletowe z nowoczesnymi, łatwymi i tanimi w eksploatacji bateriami: EP12WS oraz EP15WS.
 
Większa gęstość energii, możliwość częściowego ładowania bez wpływu na pojemność, brak konieczności dolewania wody i wydzielenia osobnej akumulatorowni – to najważniejsze przewagi baterii litowo-jonowych nad kwasowo-ołowiowymi poprzednikami. Dostrzegając wszystkie te korzyści, Baoli wprowadza na polski rynek dwa wózki paletowe w technologii Li-Ion.

 – Kwestia wydajności pracy oraz dostępności pojazdów transportu wewnętrznego to ważne czynniki wpływające na decyzje zakupowe przedsiębiorstw. Świadomi, jakie zalety w tych obszarach mają baterie litowo-jonowe, zdecydowaliśmy się poszerzyć asortyment Baoli o wózki paletowe z akumulatorami tego typu – mówi Dariusz Górski, Dyrektor Baoli Polska. – Nasze nowości, EP12WS i EP15WS, są kompaktowe i zwrotne oraz bardzo wygodne w eksploatacji. Baterie szybko się ładują, a ich żywotność przekracza 2,5 tys. cykli ładowania. Co charakterystyczne dla marki Baoli, wysoka wydajność idzie w parze z przystępną ceną – dodaje.
 
EP12WS to wózek paletowy o udźwigu 1,2 tony stworzony do pracy w wąskich przestrzeniach. Wyposażony w baterię litowo-jonową 24V-20Ah może pracować nieprzerwanie nawet przez 3 godziny. Jej pełne ładowanie trwa niespełna 150 minut. Również charakteryzujący się większą mocą, zdolny przewozić towary o masie 1,5 t EP15WS ze zintegrowanym prostownikiem i akumulatorem 24V 55Ah Li-Ion doskonale sprawdza się w sklepach detalicznych i wewnątrz samochodów ciężarowych, wagonów czy kontenerów. W obu przypadkach dostępne jest ładowanie częściowe – tym szybsze, że może być bezpiecznie prowadzone w każdym miejscu. Hermetycznie zamknięte baterie nie emitują palnych gazów, nie ma więc konieczności wydzielania osobnej, dodatkowo wentylowanej akumulatorowni.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji