NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

KN InteriorChain wspiera renowację floty easyJet

Kuehne + Nagel
7 listopada 2018
KN InteriorChain wspiera renowację floty easyJet
Fot. Kuehne + Nagel
KNInteriorChain_logistyczne_wsparcie
Kuehne + Nagel oraz EasyJet podpisały umowę o wsparcie logistyczne przy renowacji i modyfikacjach 39 samolotów, które będą odbywały się w pięciu lokalizacjach MRO. easyJet zdecydowało się na KN InteriorChain, by utrzymać zaplanowany czas przestoju użytku samolotów, wynikający z renowacji, na minimalnym poziomie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu zintegrowanego rozwiązania łańcucha dostaw.
 
Elentinus Margeirsson, Dyrektor Inżynierii Łańcuchów Dostaw i Kontraktów Technicznych w easyJet: „Z sukcesem współpracowaliśmy z Kuehne + Nagel przy naszym poprzednim projekcie renowacji floty. Przy kolejnych 39 samolotach kompleksowość projektu wzrasta, ponieważ będziemy pracować w 4 europejskich lokalizacjach. KN InteriorChain stanowi fundament zachowania wymagań dotyczących minimalnego czasu przestoju maszyn oraz posiadania widoczności w ramach całego łańcucha dostaw. Kuehne + Nagel rozumie te wyzwania.”
 
“Wprowadzenie KN InteriorChain jako cyfrowego rozwiązania end-to-end było potwierdzone przez potrzeby rynkowe. Jesteśmy dumni, że easyJet zdecydowało się kontynuować naszą współpracę polegając na naszym rozwiązaniu.  W odpowiedzi na wzrastającą częstotliwość renowacji wnętrz, KN InteriorChain oferuje liniom lotniczym, ośrodkom MRO i firmom leasingowym, wyjątkowe rozwiązanie, które odpowiada na kompleksowe wymagania klientów z tej branży”, powiedział Erik Goedhart, Straszy Wiceprezes Aerospace w Kuehne + Nagel”.
 
Modułowe rozwiązanie KN InteriorChain obejmuje zarządzanie zamówieniami dostawcy, multimodalny transport, magazynowanie, jak i serwisy o wartości dodanej, takie jak, tworzenie zestawów, pakowanie, zmiany oraz dyspozycja. By zapewnić, że materiał do kabiny samolotu, który jest bardzo istotny dla komfortu pasażerów, jest zarówno właściwie obsługiwany, a jednocześnie zgodnie z wymogami, procesy Kuehne + Nagel posiadają certyfikat standardu EN/AS 9100:2016.
 
Wszelkie zmiany są przeprowadzane przez mechaników, którzy posiadają certyfikację EASA part-145, podczas gdy większość aktywności dyspozycyjnych jest wspieranych przez partnerów z certyfikatem AFRA. Kontrola i zarządzanie przepływem materiałów w ramach wszystkich środków transportu i magazynowania jest zagwarantowana dzięki zintegrowanemu systemowi online do zamówień, zarządzania cargo i zarządzania materiałami.
 
Rozwiązanie jest oparte o globalną sieć aerospace Kuehne + Nagel, jej nowoczesna infrastruktura IT zapewnia łączność oraz widoczność, centra kompetencji ze wsparciem 24/7 oraz strukturę AOG Desk.
 
Kuehne + Nagel

Linki:

  • O Kuehne + Nagel
    Grupa Kuehne + Nagel jest jedną z największych firm logistycznych na świecie, swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej ze spedycją morską, lotniczą, drogową, a także logistyką kontraktową. Skupia się na zapewnieniu zintegrowanych informatycznych rozwiązań logistycznych.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018Zobacz więcej publikacji