Polecamy

Jakość na każdym etapie współpracy z klientami

Andrzej Szymkiewicz
24 października 2016
Jakość na każdym etapie współpracy z klientami
Od lewej,Ryszard Miszczak, EMTOR, Marcus Rozenkranz,Yale Europe Materials Handling
EMTOR, rodzinna firma o polskich korzeniach, która zbudowała potencjał, pozwalający na konkurowanie z największymi graczami na rynku wózków widłowych, od  kliku lat jest wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku wózków widłowych Yale, zapewniając tej marce rosnące zainteresowanie jej produktami.  Na spotkaniu prasowym, które odbyło się  18 października w siedzibie firmy, przedstawione zostały  działania zmierzające do pogłębienia wizerunku marki Yale przez pryzmat współpracy z firmą EMTOR.

 
„Yale i Emtor – firmy podnoszące oczekiwania klientów na polskim rynku, będące synonimem współpracy producenta i dostawcy”, tymi słowami Marcus Rozenkranz z Yale Europe Materials Handling oraz Katarzyna Holc Viceprezes Zarządu i Ryszard Miszczak, Dyrektor Handlowy w firmie Emtor Sp. z o.o., rozpoczęli spotkanie prasowe. EMTOR, który jest wyłącznym dystrybutorem Yale w Polsce, jest doskonale przygotowany na rozwój sprzedaży marki Yale, blisko 28 lat doświadczenia w branży stawia firmę w czołówce rynkowych graczy. Na bazie tego potencjału przedstawiona została oferta produktowa marki Yale oraz strategia firmy w rozwoju marki na polskim rynku, a także zaprezentowany został nowy wózek widłowy – GLP15-20MX.
 
Stok wózków widłowych Yale w magazynie EMTOR
Stok wózków widłowych Yale w magazynie EMTOR
– Emtor w Polsce to idealny przykład jak maksyma "People, Products, Productivity" marki Yale działa w praktyce. Połączenie wysokiej jakości produktów Yale z doświadczonym zespołem pracowników Emtor gwarantuje kompleksową, wieloletnią dbałość o każdego klienta. Emtor, w celu utrzymania najwyższych standardów obsługi, kładzie nacisk na przeprowadzanie regularnych szkoleń dla swoich pracowników w oparciu o wewnętrzny dział szkoleń od momentu zatrudnienia. - powiedziała Katarzyna Holc, Wiceprezes Zarządu Emtor.
 
Yale Europe Materials Handling to przedsiębiorstwo oferujące rozwiązania pozwalające klientom optymalizować procesy transportowe towarów w magazynach, opiera się to na strategii, sprostania specyficznym potrzebom w kluczowych segmentach rynku. Rozwijając nowe produkty, przez zespół inżynierów firmy przygotowywane są rozwiązania pod konkretne zastosowania lub branżę, firma  Yale® dba o to, by zapewniać pełną gamę rozwiązań produktowych i usług, odpowiadających na potrzeby rynku i klientów oraz zmieniające się warunki ekonomiczne.  – Polska to ogromny i strategicznie bardzo ważny rynek dla Yale – to jest główny powód, dla którego zorganizowaliśmy to spotkanie. Chcemy pokazać Państwu naszą ofertę oraz filozofię naszej pracy. Doskonała współpraca z Emtor owocuje świadczeniem usług najwyższej jakości dla naszych klientów - powiedział Marcus Rosenkranz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Europa Wschodnia w firmie Yale.
 
Zwiedzanie akumulatorowni
Zwiedzanie akumulatorowni
- EMTOR, to największa prywatna firma w branży wózków widłowych w Polsce, posiadająca oprócz centrali w Toruniu, siedem oddziałów w Polsce, zatrudniająca ponad 250 osób, a flota wynajmu wózków widłowych liczy ponad 3000 maszyn. – mówił Ryszard Miszczak Dyrektor Handlowy w firmie EMTOR. Prezentując historie firmy, która od dwudziestu ośmiu lat działa w branży, podkreślił wartość potencjału jakim firma dysponuje, rozwijając zbudowane przez te lata struktury. Z tego potencjału najważniejsi są kompetentni pracownicy, którzy tworzą struktury gwarantujące jakość obsługi klientów na najwyższym poziomie.
 
Centrala firmy to 6 700 metrów kwadratowych powierzchni na której znajdują się nowoczesne obiekty warsztatowe, magazynowe i biura. Najnowszy, oddany do użytku w ubiegłym miesiącu, to magazyn o powierzchni 1 650 metrów kwadratowych, nowocześnie wyposażony obiekt dostosowany do rosnących potrzeb rozwijającej się firmy.
 
Zwiedzanie nowego magazynu
Zwiedzanie nowego magazynu
Firma EMTOR to przykład firmy rodzinnej, która z firmy „garażowej” stała się bardzo poważnym graczem na rynku wózków widłowych, która ma ok. 15% udział w rynku i systematycznie ten udział rośnie. Na rynku trwa walka o klienta, chociaż rynek w Polsce jest nadal rynkiem gdzie cena decyduje o zakupie, to jakość cały czas jest „w grze”, ale ta jakość występująca na każdym etapie współpracy z klientami. Tą jakość firma EMTOR buduje nieprzerwanie od dwudziestu ośmiu lat na naszym rynku, zajmując należne jej miejsce w czołówce dostawców wózków widłowych.
 
Andrzej Szymkiewicz
Foto: Log4.pl

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji