NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Interroll z powiększoną ofertą o nowy sortownik

Interroll
15 marca 2021
Interroll z powiększoną ofertą o nowy sortownik
Fot. Interroll
nur Schalen 01
Firma Interroll powiększa ofertę zautomatyzowanych systemów sortowania przeznaczonych dla szerokiego grona użytkowników, wprowadzając na rynek nowy sortownik Split Tray Sorter MT015S. Ułatwia on firmom wejście na rynek e-commerce, jak również może znaleźć zastosowanie jako elastyczny dodatek do istniejących systemów sortowania, np. w branży odzieżowej i farmaceutycznej oraz firmach kurierskich.
 
Oparty na sprawdzonej konstrukcji mechanicznej sortowników Interroll, Split Tray Sorter MT015S zapewnia maksymalną dostępność, bardzo długą żywotność i szybki zwrot kosztów w systemach automatycznego sortowania transportowanych towarów o masie do 12 kilogramów. To sprawia, że te małogabarytowe systemy z możliwością elastycznej rozbudowy są szczególnie polecane integratorom, chcącym umożliwić klientom wdrażanie strategii e-commerce lub systemów wielokanałowych, oferujących dużą wydajność przy niskiej cenie, na przykład w branży odzieżowej i farmaceutycznej. Ponadto, nowy sortownik Split Tray Sorter w połączeniu z oferowanymi przez Interroll crossbelt sorterami, oferuje dostawcom usług logistycznych i firmom kurierskim jeszcze większą produktywność w centrach dystrybucyjnych zorientowanych na klienta, poprzez rozdzielenie torów sortowania małych części od innych towarów.
Sorter_Schalen_08
Fot. Interroll
Sorter_Schalen_08
Możliwość skrócenia czasu realizacji projektów, gotowych do pracy od pierwszego dnia.
 
Podczas planowania i opracowywania nowego Split Tray Sortera, szczególną uwagę zwrócono na
zwiększenie wydajności procesów produkcyjnych, dające optymalne korzyści klientom i użytkownikom
końcowym.
 
"Ponieważ krótkie terminy realizacji projektów dają naszym klientom decydującą przewagę nad konkurencją, skupiliśmy się nie tylko na osiągach technicznych i jakości, ale także na skróceniu terminów dostaw," powiedział Steffen Flender, dyrektor zarządzający Interroll Automation GmbH.
 
"Dzięki modułowemu i konfigurowalnemu systemowi sterowania maszyną, sortownik można łatwo, szybko i bezpiecznie uruchomić, a następnie podłączyć do odpowiedniego systemu zarządzania towarami klienta," powiedział Florian Funk, menadżer produktów globalnych z działu sortowników firmy Interroll. Dodatkowo, systemy dają możliwość rejestrowania, wizualizacji i przetwarzania statusu operacyjnego w czasie rzeczywistym oraz generowania przydatnych danych operacyjnych - istotnych w systemach utrzymania predykcyjnego i aplikacjach Industry 4.0.
 
Pełna automatyzacja procesów upstream i downstream
Równie ważna dla przyszłych zastosowań jest zdolność elastycznej adaptacji systemu do zmieniających się procesów przepływu materiałów, wynikająca z możliwości jego modułowej rozbudowy. Dodatkowo, dostarczanie towarów do sortera można łatwo zautomatyzować, wykorzystując opcjonalny Top Loader firmy Interroll, bazujący na sprawdzonej technologii innowacyjnych przenośników zasilających do crossbelt sorterów. W połączeniu z modułową platformą przenośnikową (MCP) i beznaporowym połączeniem akumulacyjnym z maszynami etykietującymi lub pakującymi, rozwiązanie to można w razie potrzeby zastosować nawet do całkowitej automatyzacji dalszych procesów roboczych, od kompletacji do wysyłki.
 
"Wprowadzając nowy Split Tray Sorter, oferujemy obecnie innowacyjne rozwiązanie w segmencie
podstawowym. Będziemy nadal konsekwentnie rozwijać naszą platformę do sortowania," powiedział
Flender.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji