NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Indywidualizm kobiet w rozwoju biznesu logistycznego

Pracujwlogistyce.pl
27 lutego 2019
Indywidualizm kobiet w rozwoju biznesu logistycznego
Fot. Pracujwlogistyce
Indywidualizm kobiet w rozwoju biznesu logistycznego
W dniach 20 -21 maja 2019 r. odbędzie się w Janowie Podlaskim. wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju w Polsce - spotkanie biznesowe kobiecej kadry menedżerskiej branży logistyczno - spedycyjno – transportowej - 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE, tym razem pod hasłem BĄDŹMY SOBĄ.
 
Forum Kobiet w Logistyce dedykowane jest menadżerkom, specjalistkom, ekspertkom w zakresie logistyki, transportu i spedycji, również po stronie sieci producenckich, dystrybucyjnych i handlowych. Do udziału zapraszamy również menadżerów z firm TSL. Spotkanie ma charakter merytoryczny i co roku omawiamy aktualne zagadnienia oraz problemy związane z rozwojem biznesu logistycznego, zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym.
 
Hasło tegorocznego Forum brzmi: BĄDŹMY SOBĄ, czyli mówić będziemy o indywidualizmie w biznesie jak i rozwoju zawodowym, o rozwoju firmy w czasach różnorodności, gdzie poszukiwać nowych obszarów działalności, zachowując przy tym tożsamość i wartości naszych organizacji.
 
Forum Kobiet w Logistyce to spotkanie we wspaniałej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.  Co roku gromadzimy wspaniałe grono praktyków i ekspertów, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, a także zapraszamy ciekawych gość spoza branży, którzy uczestników inspirują do zmian swoją charyzmą, otwartością i kreatywnością.
 
W gronie tegorocznych prelegentów w znajdą się m.in.  przedstawiciele Prologis, Agality Logistics, Raben Logistics Polska, Loconi Intermodal, Fracht FWO Polska, JF Hillebrand Group, H&S Transport Group, DB Schenker, GS1 Polska, in.
Pierwszy dzień Forum rozpoczniemy od uroczystego śniadania, po którym odbędzie się część plenarna i wystąpienia w różnej formule, np. jedną z nich będzie gra planszowa nt. zarządzania różnorodnością, angażująca wszystkich uczestników Forum. Spotkanie i dyskusje poprowadzą znane, cenione i lubiane panie: prof. Danuta Kisperska-Moroń z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz prof. Halina Brdulak z SHG w Warszawie. Dzień zakończymy plenerową biesiadą w otoczeniu nadbużańskich krajobrazów.
 
Drugi dzień Forum to dzień aktywności. W pierwszej części dnia odbędą się warsztaty i dyskusje o różnorodnej tematyce np. spotkanie z psychologiem nt. komunikacji w życiu i biznesie, albo case study z intermodalem, czy też warsztat o budowaniu relacji międzykulturowych w rozwoju biznesu.
 
W drugiej części dnia odbędzie się wizyta w największym suchym porcie w Małaszewiczach, aby zobaczyć polskie terminale obsługujące transporty z Nowego Jedwabnego Szlaku.
 
Jak zawsze, w trakcie Forum Kobiet w Logistyce zostaną ogłoszone laureatki tytułu i statuetek „Kobieta w Logistyce 2018”, które przyznawane są w dwóch kategoriach: dostawca usług TSL i odbiorca usług TSL. Zapraszamy do zgłaszania kandydatek do tytułu!
 
Trwa rejestracja zgłoszeń, a szczegóły dotyczące programu i możliwości udziału znajdują się na stronie: www.kobietywlogistyce.pl.
 
Pracujwlogistyce.pl

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji