NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

HOPPECKE: inwestycja w przyszłość

Redip
13 maja 2019
HOPPECKE: inwestycja w przyszłość
Fot. Hoppecke
Nowa siedziba Hoppecke Baterie Polska
Nazwa HOPPECKE jest synonimem wysokiej jakości produktów do ładowania, magazynowania i dostarczania energii dla przemysłu. To firma z ogromnymi kompetencjami i doświadczeniem  sięgającym  ponad 90 lat działalności w tworzeniu wielu nowatorskich rozwiązań zmieniających rynek. HOPPECKE z siedzibą i produkcją w Brilon w Niemczech oraz siecią serwisową na całym świecie jest liczącym się graczem na światowym rynku.
 
W Polsce firma jest obecna od ponad 25 lat,  dostarczając na rynek wysokiej jakości produkty i tworząc sieć dostaw oraz serwisu. HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o. ma siedzibę główną w Żernikach k/Poznania, na powierzchni około 1800 m2 dysponuje biurami, magazynem oraz pomieszczeniami do serwisowania baterii trakcyjnych. Firma posiada oddziały handlowe w Warszawie i Katowicach, a oddziały serwisowe w  Łodzi, Wrocławiu i Warszawie, to nie jest jeszcze ostatnie słowo w budowaniu struktur sprzedażowo-serwisowych.
 
W filozofii działania firmy zawsze na pierwszym miejscu jest klient, który ze swoimi potrzebami i problemami do rozwiązania, zmusza do działania i rozwoju. Systematycznie powiększany potencjał technicznej obsługi klientów, zapewnia wysoki poziom satysfakcji klientów.
 
Dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca szeroki zakres rozwiązań „z jednej ręki”, by zaspokoić coraz większe potrzeby rynku, zdecydowała się na kolejny krok w rozwoju, budując nową siedzibę firmy w miejscowości Śródka, tuż obok autostradowego węzła Poznań Wschód na A2. Budynek produkcyjno- magazynowy z częścią biurową o kubaturze  ponad 42 tys. m3, którego planowane oddanie przewidziano na I kwartał 2020r, zapewni optymalne warunki do rozwoju firmy.
 
HOPPECKE Baterie Polska systematycznie zwiększa potencjał obsługi rosnącego rynku baterii i prostowników, zatrudnia ponad siedemdziesiąt osób, inwestując w nowoczesne technologie i rozwiązania. Relacje z klientami buduje na kompetencjach i zaufaniu w jakości nowoczesnych rozwiązań technicznych oferowanych produktów. Nowa inwestycja zaspokoi bieżące potrzeby rozwoju organizacyjnego, technicznego i technologicznego, jest częścią długofalowego planu rozwoju firmy w Polsce, odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku magazynowanej energii.
       
Redip

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji