NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Fronius z pięcioletnią gwarancją produktową

Fronius
15 lipca 2021
Fronius z pięcioletnią gwarancją produktową
21-07-08_Fronius_PC_PI_Erweiterte_Produktgewährleistung (Qualität)_02
Niezawodna intralogistyka stanowi kręgosłup wielu przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych, ponieważ gwarantuje, że potrzebne towary we właściwym czasie i właściwej ilości trafią do właściwego miejsca. Do wewnątrzzakładowego transportu towarów często używa się elektrycznych urządzeń do transportu poziomego. Wysoka dyspozycyjność w czasie ich użytkowania jest tu cechą decydującą — dzięki temu można na przykład sprostać także nieplanowanym szczytom wykorzystania. Wysokiej jakości technologia ładowania akumulatorów przyczynia się do maksymalizacji dyspozycyjności i zapewnia nieograniczoną gotowość do użytku wózków widłowych.
 
Dlatego specjalista w dziedzinie technologii ładowania akumulatorów, Fronius Perfect Charging, od ponad 75 lat stawia na najwyższą jakość swoich produktów. Systemy ładowania akumulatorów w czasie pracy stykają się z najróżniejszymi warunkami brzegowymi. „Dążymy do tego, aby nie pozostawiać niczego przypadkowi i testujemy nasze systemy ładowania akumulatorów we własnych laboratoriach. Podczas tych testów nasze urządzenia muszą wykazać niezawodność w warunkach różnych wpływów środowiskowych oraz warunkach zastosowania. Dopiero wtedy gdy jesteśmy pewni, że nasze urządzenia spełniają kryteria wyższe, niż określone typowymi normami, możemy je dostarczyć naszym klientom.” — tak istotność wymogów jakościowych firmy Fronius podkreśla Patrick Gojer, kierownik jednostki biznesowej Perfekt Charging.
 
21-07-08_Fronius_PC_PI_Erweiterte_Produktgewährleistung (Qualität)_01
21-07-08_Fronius_PC_PI_Erweiterte_Produktgewährleistung (Qualität)_01
Systemy ładowania akumulatorów firmy Fronius obecne na rynku przekonują szczególnie niskim stopniem awaryjności, wynoszącym przeciętnie 0,3 procenta, i oczekiwaną żywotnością wynoszącą nawet 20 lat. Zawdzięczają to między innymi wysokiej klasy technologii ładowania opracowanej w samej firmie i surowym metodom testowania. Tak wysokie wymogi jakościowe skłoniły firmę Fronius do zaoferowania na swoje systemy ładowania akumulatorów pięcioletniej gwarancji. Dotyczy to zarówno serii Selectiva 4.0, przeznaczonej do ładowania akumulatorów ołowiowych, jak i nowej rodziny produktów SelectION, zaprojektowanej specjalnie do ładowania akumulatorów litowo-jonowych. „Chcemy zapewnić naszym klientom najwyższą niezawodność i efektywność kosztową w technologii ładowania akumulatorów. To nas napędza od ponad 75 lat”, wyjaśnia Gojer.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021Zobacz więcej publikacji