Polecamy

Euro-net umacnia pozycję z w regionie Warszawy

8 października 2015
Euro-net umacnia pozycję z w regionie Warszawy
Euro-net umacnia pozycję z w regionie Warszawy

Prologis Inc., globalny lider nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował dziś, że firma Euro-net, właściciel ogólnopolskiej sieci detalicznej RTV EURO AGD, oferującej szeroką gamę produktów elektronicznych zwiększyła wynajmowaną powierzchnię w Prologis Park Janki o kolejne 15 000 metrów kwadratowych. Po zawarciu transakcji firma zajmuje cały budynek o powierzchni 70 000 metrów kwadratowych.

Euro-net jest obecny w parkach Prologis od siedmiu lat i wraz ze stałym rozwojem rozszerza współpracę ze spółką. Obecnie RTV EURO AGD posiada 224 sklepy stacjonarne w 136 miejscowościach w całej Polsce oraz największy sklep internetowy w Polsce euro.com.pl.

„Wybraliśmy Prologis Park Janki, ponieważ nasza działalność wymaga perfekcyjnie zorganizowanej logistyki” - powiedział Tomasz Siedlecki, Dyrektor ds. Marketingu, Euro-net. „Doskonała lokalizacja, możliwość ekspansji w ramach jednego parku, a zwłaszcza jednego budynku oraz profesjonalne wsparcie zarządcy gwarantują sprawne wykonywanie najbardziej skomplikowanych operacji logistycznych, w efekcie umożliwiając błyskawiczne dostawy produktów do naszych klientów.”

„Cieszymy się, że Euro-net tak dynamicznie rozwija się na naszych oczach, wykorzystując potencjał płynący z rozwoju handlu internetowego” – powiedziała Kamila Pruk, Leasing Manager Prologis w Polsce. „Prologis, monitorując na bieżąco wpływ e-commerce na rynek magazynowy, jest w stanie w najwyższym stopniu odpowiedzieć na potrzeby klientów działających w tej branży. To w połączeniu z polityką firmy, zakładającą budowanie pozytywnych relacji z klientami, czyni nas profesjonalnym i zaufanym partnerem na tym wymagającym rynku.”


Prologis Park Janki to nowoczesne centrum logistyczne składające się z trzech budynków o łącznie powierzchni 98 200 metrów kwadratowych. Park zlokalizowany jest w Jankach, tuż przy Węźle Puchały (S8), wzdłuż trasy S7 prowadzącej z Warszawy na południe Polski, 15 kilometrów na południowy zachód od centrum Warszawy i 14 kilometrów od międzynarodowego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Działając aktywnie w pięciu krajach w CEE z portfolio 4,3 miliona metrów kwadratowych, Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 30 czerwca 2015 r.).

Źródło: Prologis
Foto: Prologis

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji