NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Elaflex Polska na targach ColdChain Poland

ColdChain Poland
13 lutego 2020
Do grona wystawców targów ColdChain Poland dołączyła firma Elaflex Polska. Prezes Zarządu firmy – Filip Napierała  odpowiada na nasze pytania i przedstawia produkt, który zostanie zaprezentowany podczas wydarzenia. 
 
Na targach ColdChain Poland chcą Państwo promować szybkobieżną bramę spiralną EFA-SST® TK-100. Proszę powiedzieć do czego można ją stosować?
Podczas tegorocznych targów ColdChain Poland zaprezentujemy przede wszystkim nasz najlepszy produkt skierowany do gałęzi przemysłu, której poświęcone jest wydarzenie targowe. To szybkobieżna brama spiralna EFA-SST® TK-100 – specjalistyczny produkt zaprojektowany z myślą o chłodniach i mroźniach oraz wysokich wymaganiach, którym należy w nich sprostać. Goście, którzy odwiedzą nasze stoisko, będą mieli możliwość zobaczyć na żywo, z jaką prędkością otwiera i zamyka się szybkobieżna brama EFA-SST® TK-100, porozmawiać o jej parametrach i poznać zalety jej stosowania. A zaliczyć do nich możemy przede wszystkim dużą prędkość otwierania i zamykania, doskonałą izolacyjność termiczną oraz możliwość pracy w bardzo dużym przedziale temperatur (od 30 st. C do -30 st. C), co jest niezwykle ważne szczególnie wtedy, kiedy musimy za pomocą bramy oddzielić pomieszczenia o znacznych różnicach temperatur.

Czym wyróżnia się oferta Państwa firmy na tle konkurencji?
Od prawie 50 lat, czyli od momentu powstania firmy, Efaflex jest niekwestionowanym liderem na rynku bram szybkobieżnych. Dzięki temu z pewnością można powiedzieć, że kształtowaliśmy też jego oblicze. Zajmujemy czołową pozycję zarówno pod względem wolumenu produkcji i sprzedaży, sieci dystrybucji, jak i wdrażania innowacyjnych technologii i systemów bramowych. Efaflex promuje rozwiązania efektywne pod względem funkcjonalnym i ekonomicznym, na pierwszym miejscu zawsze stawiając szybkość (prędkość otwierania bram dochodzi nawet do 4 m/s), wytrzymałość (odporność na obciążenia do 250 000 cykli rocznie) i bezpieczeństwo użytkowania.

Efaflex wyróżnia korzystanie z innowacyjnych rozwiązań umożliwiających produkcję bram szybkobieżnych dopasowanych pod konkretne oczekiwania rynku. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu parametrów technicznych do specyficznych wymogów bramy szybkobieżne Efaflex znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – od obiektów przemysłowych, poprzez zakłady przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, obiekty użyteczności publicznej, na obiektach infrastruktury transportowej skończywszy.

Efaflex realizuje też często duże, nietypowe zamówienia, które wymagają indywidualnego podejścia, zrozumienia konkretnych potrzeb oraz opracowania rozwiązania skrojonego na miarę.
Znakiem rozpoznawczym bram Efaflex jest jakość wykonania, którą zawdzięczamy m.in.  zastosowaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń produkcyjnych – bardzo precyzyjnych maszyn laserowych. Firma posiada również mobilne ekipy serwisowe wykonujące konserwacje i przeglądy własnych bram w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a także serwisy bram innych producentów.

Jakie rozwiązania proponują Państwo dla branży spożywczej oraz jakie problemy rozwiązują Państwa produkty?
Swoje portfolio produktów od wielu lat budujemy w oparciu o realne potrzeby różnych branż. Zdajemy sobie sprawę, z jakimi wymaganiami musi mierzyć się przemysł spożywczy, dlatego nasze bramy powstały z myślą o tym, aby w jak najwyższym stopniu sprostać wysokim normom i ułatwić codzienną logistykę w zakładach przetwórstwa i zakładach o kontrolowanej temperaturze.

Najwyższy poziom higieny, bezpieczeństwo pracowników, utrzymanie optymalnych temperatur, izolacja pomieszczeń, optymalizacja zużycia energii, brak przestojów w produkcji i bardzo płynny przepływ towarów –  to tylko niektóre z ważnych aspektów prowadzenia przedsiębiorstwa spożywczego. Wśród rozwiązań spełniających powyższe wymagania z portfolio Efaflex na wyróżnienie zasługują::
  • Szybkobieżna brama spiralna EFA-SST® TK-100 – stanowi najefektywniejsze zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła do mroźni. Niemal hermetyczna konstrukcja, seryjnie dzielone lamele izolacyjne o grubości 100 mm, ogrzewane powierzchnie stykowe uszczelek oraz wysokie prędkości otwierania i zamykania pozwalają stworzyć w pomieszczeniach mroźniczych stałe warunki klimatyczne.
  • Szybkobieżna brama rolowana EFA-SRT® EC (Easy Clean) – optymalne rozwiązanie do przejść wewnętrznych w zakładach przemysłu spożywczego o najwyższych wymaganiach w zakresie higieny (HACCP i FDA, PZH). Konstrukcja ze stali szlachetnej V2A, ułatwiająca mycie trudno dostępnych elementów, unikatowy system zabezpieczeń oraz szybkość działania (otwieranie: 1,5 m/s, zamykanie: 0,75 m/s), to gwarancja płynnej i efektywnej logistyki wewnątrz zakładu.

W jaki sposób planują Państwo wykorzystać udział firmy w targach ColdChain Poland do promocji swojej nowej usługi/produktu?
Udział w wydarzeniach targowych traktujemy przede wszystkim jako dobrą okazję do spotkania z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami oraz do wymiany wiedzy i doświadczeń. To właśnie dzięki podejmowaniu rozmów o zróżnicowanych potrzebach w różnych sektorach wiemy, przed jakimi wyzwaniami na co dzień stają nasi kontrahenci, a tym samym mamy świadomość, w jakich zakresach nadal udoskonalać bramy szybkobieżne Efaflex.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji