NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

e-LOGISTICS LIVE 2020

Instytut Logistyki i Magazynowania
15 czerwca 2020
 e-LOGISTICS LIVE 2020
Fot. Instytut Logistyki i Magazynowania
Konferencja e-LOGISTICS LIVE 2020

Po raz pierwszy w tym roku i po raz pierwszy w rzeczywistości wirtualnej – tak w skrócie opisać można konferencję
e-LOGISTICS LIVE 2020, wydarzenie, którego branża logistyczna jeszcze nie widziała. Event organizuje Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania (Ł-ILiM), wiodąca w Polsce placówka naukowo-badawcza zajmująca się tworzeniem i wdrażaniem nowatorskich rozwiązań w dziedzinie logistyki oraz cyfrowej gospodarki.

Instytut to uznany organizator Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS, największego w kraju i drugiego pod tym względem w Europie spotkania branży logistycznej, które co dwa lata odbywa się w Poznaniu. Tegoroczna, 15. edycja kongresu, ze względu na pandemię koronawirusa, została przeniesiona na przyszły rok. Nowa data i miejsce LOGISTICS 2021 to 19-21 maja 2021 rok. Chcąc niemniej jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom branży, dotychczasowym i nowym uczestnikom, podjęto decyzję o zorganizowaniu wydarzenia w innym formacie, które wzbogaci poważaną i znaną już wszystkim markę, jaką jest LOGISTICS.

Ambicją Ł-ILiM jest stworzenie elektronicznej platformy wymiany poglądów i doświadczeń dla branży związanej z logistyką i e-handlem w dobie kryzysu.

–E-commerce i usługi logistyczne wykonywane na jego potrzeby jako jedne z niewielu gałęzi gospodarki oparły się pandemii. Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany wielu przedsiębiorstw sprawiły, że  nie tylko nie straciły one, ale potrafiły jeszcze zyskać – podkreśla dr hab. Arkadiusz Kawa i dodaje: – Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania postanowił podążać za tymi zmianami, proponując innowacyjną i jednocześnie bezpieczną dla uczestników formułę spotkania w sieci. Naszym celem nie jest jednak tworzenie kolejnego webinaru. Chcemy, by e-LOGISTICS było czymś więcej.– zapowiada Arkadiusz Kawa.

Jednego dnia, 24 czerwca 2020 roku, tym razem w przestrzeni wirtualnej, spotkają się najważniejsi przedstawiciele branży logistycznej, e-commerce, a także firm logistycznych. e-LOGISTICS LIVE 2020 będzie okazją do rozmów o zagrożeniach i szansach związanych z kryzysem oraz próbą odpowiedzi na pytanie – co dalej?

– Porozmawiamy o wyzwaniach stojących przed logistyką. Chcemy skupić się na innowacjach, transformacji łańcucha dostaw oraz modnym obecnie pojęciu. jakim jest „współdzielenie”. Już dziś wiemy, że w wydarzeniu udział weźmie kilkaset osób – podkreśla Arkadiusz Kawa.

e-LOGISTICS LIVE 2020 śledzić będzie można na żywo na dedykowanej platformie, na której znajdzie się wirtualne studio
z moderatorem, wystawą online sponsorów i partnerów wydarzenia. Po nich wystawcy i prelegenci będą mieli szanse budowy networkingu przy tzw. round tables.

Wirtualna konferencja ma być początkiem rozwoju corocznych spotkań branży logistycznej. Z zapowiedzi organizatorów wynika, że e-LOGISTICS odbywać się będzie cyklicznie – na przemian z tradycyjną konferencją, która co roku odbywała się na poznańskich targach. – Zmiana formuły pozwoli na jeszcze ściślejszą integrację środowiska logistycznego. W tym roku w przestrzeni wirtualnej, a w przyszłym – już w rzeczywistości – kończy dyrektor Kawa.

Udział w wydarzeniu jest płatny. Rejestracji dokonać można za pośrednictwem strony internetowej www.logistics.pl/e-logistics


Instytut Logistyki i Magazynowania

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji