NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Dematic w Warszawie

Redip
12 listopada 2019
Dematic w Warszawie
Fot. Log4.pl
Dematic w Warszawie
Firma Dematic, globalny specjalista w branży intralogistyki posiadający ponad dwustuletnie doświadczenie w biznesie, uruchomił oddział w Poznaniu, tym samym zaznaczając obecność na rynku w Polsce. Ten ważny czołowy gracz na globalnym rynku logistyki wewnętrznej, prezentację swoich innowacyjnych rozwiązań rozpoczął od obecności na targach TransLogistica w Warszawie.
 
Na konferencji prasowej w dniu 5 listopada firmę Dematic, jej historię, plany rozwoju -  z uwzględnieniem dynamicznie rozwijającego się polskiego rynku oraz innowacyjne rozwiązania przedstawił Guido Böhm, Senior Manager Business Development.
 
Dematic z siedzibą w Atlancie w USA  jest czołowym dostawcą zintegrowanych technologii automatyzacji, oprogramowania i usług służących optymalizacji łańcucha dostaw. Firma jest częścią Grupy KION i ma na swoim koncie wdrożenia ponad 6 tys. zintegro­wanych systemów dla klientów różnej wielkości z wielu różnych branż. Firma oferuje rozwiązania korzystając z najnowocześniejszych aplikacji dedykowanych logistyce, oferując zintegrowane wielokanałowe asortymenty produktów.
 
Jednym z takich produktów jest AutoStore, który Dematic jako integrator systemów projektuje, konfiguruje, instaluje i wspiera serwisowo. - Rozwiązanie to może funkcjonować jako podsystem w ramach pełnych systemów Dematic lub jako niezależny system do komisjonowania – mówił Guido Böhm.  - Dołączenie systemu AutoStore do oferty firmy Dematic poszerzyło wachlarz wyboru sposobu optymalizacji realizowania zamówień. Przykładowo, AutoStore może okazać się najbardziej wydajną opcją w przypadku, gdy gęstość magazynowania jest najważniejszym czynnikiem.- dodał.
 
Guido Böhm, Senior Manager Business Development
Fot. log4.pl
Guido Böhm, Senior Manager Business Development
System Dematic Micro-Fulfillment, to produkt, który skutecznie łączy inteligentne rozwiązania automatyzacji oraz autorskie oprogramowanie Dematic iQ. Oprogramowanie umożliwi klientom szczególną kontrolę nad ich danymi, zapewniając jednocześnie bezproblemową integrację z innymi systemami zarządzania zapasami, zarządzania magazynem (WMS) i planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Do jednej platformy podłączone są wszystkie sklepy, centra dystrybucji i biura handlowe.
 
Dematic Multishuttle 2 Freezer (DMS2 Freezer) to rozwiązanie dla przemysłu spożywczego wychodzące naprzeciw wyzwaniom i spełniające wysokie standardy. Produkt jest dostępny w różnych konfiguracjach. Automatyzuje proces magazynowania w warunkach chłodniczych dla temperatur od -30°C. Rozwiązanie Dematic przechowuje towary o różnych rozmiarach i zwiększa przepustowość w magazynie. Poprawia nie tylko efektywność procesów intralogistycznych, ale również gwarantuje pełną przejrzystość.
 
Przedstawione produkty i rozwiązania to tylko niektóre z bardzo szerokiej palety produktów i rozwiązań dla logistyki wewnętrznej, jakie Dematic oferuje swoim klientom, tak bogate doświadczenie skutkuje rozwiązaniem, każdego problemu logistycznego klienta. Rynek w Polsce jest dla Dematic bardzo perspektywiczny o zaawansowanej technologii mający duży potencjał rozwoju, który firma chce wykorzystać.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji