NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Cargo-partner w Logicor Park Prague Airport

Redip
20 lipca 2018
Cargo-partner w Logicor Park Prague Airport
Zdjęcie główne_Prague Airport_aerial_photo1
Międzynarodowa firma logistyczna cargo-partner podpisała umowę najmu całego budynku nr 4 w parku Logicor Prague Airport o łącznej powierzchni magazynowo-biurowej wynoszącej 12 450 mkw.
 
Logicor Park Prague Aiport znajduje się w Dobrovízu, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska im. Václava Havla. Jego dodatkową zaletą jest lokalizacja przy wyjeździe z drogi ekspresowej R6 (Praga - Karlovy Vary), która jest połączona z europejską trasą E48 w Niemczech. Doskonałe usytuowanie parku zaledwie 20 kilometrów od centrum Pragi zapewnia dobrą komunikację z Pragą - jest obsługiwany przez bezpośrednie linie autobusowe do Kladno i stacji metra Zličín (linia B).
 
Cargo-partner ČR s.r.o. jest czeskim oddziałem międzynarodowej firmy logistycznej, która jest obecna w Czechach od 1993 r. i w tej chwili prowadzi tu cztery biura. Firma koncentruje się na transporcie lotniczym i morskim, świadczy również usługi logistyczne, w tym 3PL (Third Party Logistics) oraz usługi celne. Cargo-partner jest obecny w 28 krajach europejskich, Azji i Stanach Zjednoczonych.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować nowoczesne rozwiązania zastosowane
w parku magazynowym Logicor Prague Airport i pomóc firmie cargo-partner w rozwoju biznesu w Czechach. " – powiedział Michał Ptaszyński, Senior Asset Manager w Logicor.
 
„Współczesne wyzwania, przed jakimi stają dzisiaj firmy logistyczne sprawiają, że szukamy doświadczonych i sprawdzonych partnerów, którzy proponują rozwiązania wspierające rozwój naszej działalności. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Logicor, która doskonale rozumie nasz biznes i jest gwarantem najwyższej jakości na rynku powierzchni magazynowych.” – powiedział Jiri Jelinek, Dyrektor Zarządzający w cargo-partner ČR.
 
Redip
Foto: Logicor

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji