NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Baterie trakcyjne w styczniowym rankingu Top 4

8 lutego 2013
Baterie trakcyjne w styczniowym rankingu Top 4
Baterie trakcyjne w styczniowym rankingu Top 4

Pierwsze miejsce w rankingu Top 4 dla baterii trakcyjnych, w styczniu zajęła oferta Baterii Liberator Silver EXIDE, która zanotowała 69 wejść. Zastosowane innowacyjne rozwiązanie baterii Liberator wprowadza nowy standard w ogniwach Motive Power. Bateria Liberator Silver zbudowana z ogniw spełniających normy DIN i BS zgodne z PN-EN 60254-2 oraz IEC 254-2 wykonane z niskostopowego antymonu i zaawansowaną technologią ładowania. Specjaliści z Exide Technologies S.A. przygotowali produkt który w pełni zaspokoi wymagania i oczekiwania klienta.

baterie_statystyki_styczen_2013.jpg
baterie_statystyki_styczen_2013.jpg

Źródło: Portal Log4.pl
Drugie miejsce zajmuje oferta „Akumulatory trakcyjne Hawker powerbloc – Hawker 6 TP 175” z wynikiem 51 wejść w ofertę publikowaną na portalu. Konstrukcja ogniw Hawker TP opiera się na płytach pancernych z ciekłym elektrolitem, co pozwala uzyskać lepszą żywotność. Monobloki Hawker TP są dostępne w technologii jako baterie (otwarte) z ciekłym elektrolitem. Dla uzyskania optymalnego czasu żywotności baterii należy unika zbyt głębokich rozładowań jak też nie należy pozostawiać baterii w stanie rozładowania na dłuższy czas. Hawker TP opiera się na płytach pancernych z ciekłym elektrolitem, co pozwala uzyskać lepszą żywotność.


Na trzeciej pozycji z ilością 35 wejść, jest oferta Bateria Hawker Water Less®, która zdobywa rynek nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Bateria Hawker Water Less® to zmniejszenie kosztów eksploatacji baterii (związanych z koniecznością uzupełniania poziomu elektrolitu) – do 60% , z urządzeniami ładującymi 50Hz, lub do 75% - przy wykorzystaniu inteligentnych urządzeń ładujących Hawker HF. Bateria Hawker Water Less®, zbudowana w sprawdzonej technologii PzS, została dodatkowo wyposażona w nowy typ korków „flip top”. Dzięki zredukowanej wysokości pryzm oraz zmianie konstrukcji płyt uzyskano większą przestrzeń dla elektrolitu.

Czwarte miejsce zajęła oferta Standardowy szereg EPzS Exide – Akumulatory ołowiowo–kwasowe z elektrolitem płynnym z ilością 32 „kliknięcia” w ofertę. Ekonomiczna i sprawdzona technika akumulatorów ołowiowo-kwasowych do stosowania w przenośnikach podłogowych i w transporcie. Exide pracuje nad optymalizacją tej technologii i oferuje produkty o dużej pojemności oraz obszerny asortyment ogniw. Sprawdzona technologia z płytami pancernymi, o wysokiej wydajność i niezawodność, długi cykl życia / duża gęstość energii, dostępne w wersji DIN lub BS zgodnie z IEC 60 254-2. Standardowy szereg EPzS Exide dostępny jest w opcji z ochroną przeciwwybuchową (ATEX)

baterie_na_tle_wszystkich__styczen_2013.jpg
baterie_na_tle_wszystkich__styczen_2013.jpg

Źródło: Portal Log4.pl
Baterie trakcyjne do wózków widłowych to bardzo nowoczesne i ekologiczne źródło napędu, powstają nowe rozwiązania z użyciem nowoczesnych materiałów o niezwykłych właściwościach. Znane od wielu lat rozwiązania baterii kwasowo-ołowiowych, zajmujących czołowe lokaty w Top 4, Rynek baterii cały czas poszukuje nowych rozwiązań, ostatnie lata pracy nad bateriami litowo-jonowymi, skutkują wprowadzaniem na rynek tych baterii.
Red.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji