Polecamy

Asseco Business Solutions dla zakładów VOBRO

17 marca 2011
Asseco Business Solutions dla zakładów VOBRO
Asseco Business Solutions dla zakładów VOBRO

Spółka Asseco Business Solutions S.A. podpisała umowę na wdrożenie systemu Asseco Softlab ERP w Zakładach Produkcji Cukierniczej Vobro, zajmujących się produkcją słodyczy. Wdrożenie obejmie moduły: finansów i księgowości, logistyki i sprzedaży, produkcji, kadry i płac, CRM oraz magazynu wysokiego składowania z wykorzystaniem terminali ręcznych. W ramach kontraktu zostanie dostarczona infrastruktura sprzętowa i bazodanowa. Umowa obejmuje trzy obszary: licencję, wdrożenie oraz utrzymanie systemu.

Obecnie firma VOBRO nie posiada zintegrowanego systemu ERP. Wykorzystywane przez zakłady produkcyjne rozwiązania informatyczne wymagają unowocześnienia i zintegrowania, bowiem oparte są o wiele programów od różnych dostawców.

Asseco Softlab ERP, którego wdrożenie i utrzymanie w firmie VOBRO przewiduje podpisana umowa, to nowoczesny i w pełni zintegrowany system informatyczny, który wspomaga różne obszary działania przedsiębiorstwa. Pakiet modułów wchodzących w skład aplikacji ERP, który zostanie wdrożony w firmie VOBRO, obejmie:

VOBRO_Frutti_di_Mare_puszka.jpg
VOBRO_Frutti_di_Mare_puszka.jpg

  • Logistykę i Sprzedaż – w zakresie wspomagania całości logistyki wewnętrznej i zewnętrznej, sprzedaży krajowej i zagranicznej, hurtowej oraz detalicznej. System będzie obsługiwał także zamówienia odbiorców i dostawców oraz politykę cenową i rabatową, a także wspierał zarządzanie i optymalizację magazynu wysokiego składowania. Umożliwi współpracę z urządzeniami mobilnymi (aplikacje Mobile i terminale radiowe). Program pozwoli również na współpracę przez Internet.
  • Produkcję – w obszarze zarządzania technologiami i recepturami, planowania, harmonogramowania i rozliczania produkcji, kompletacji, konfekcjonowania, współpracy z urządzeniami mobilnymi oraz urządzeniami produkcyjnymi.
  • Finanse i Księgowość – w zakresie zarządzania rozbudowanymi finansami i księgowością wraz z budżetowaniem i kontrolingiem. System umożliwi konsolidację danych, pozwoli na wykonywanie rozbudowanych analiz i raportów oraz eksport i import danych. Aplikacja współpracować będzie z urządzeniami mobilnymi oraz umożliwi dostęp przez Internet.
  • CRM – pozwalający na zarządzanie relacjami z klientem i wsparcie działań marketingowych.
  • Kadry i Płace – które będą oferować rozbudowane, elastyczne moduły kadrowo-płacowe z możliwością dostępu do wybranych danych przez Internet.

Zawarta umowa przewiduje wdrożenie systemu Asseco Business Solutions do końca 2011 roku.
Asseco BS Foto Asseco BS

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji