NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Camso_Polska_S_A_
Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji ogumienia do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów podwozi na potrzeby transportu wewnętrznego,...

Akwizycja i szybszy dostęp do serwisu

Camso
4 marca 2018
Akwizycja i szybszy dostęp do serwisu
Solideal On-site Service
Solideal On-Site Service, dział serwisowy Camso, poprzez przejęcie firmy Hull Ltd. i korzystają z jej specjalistów od wózków widłowych, umacnia swoją pozycję w Wielkiej Brytanii. Firma Hull Ltd. (FTS) z siedzibą w Hull w hrabstwie Yorkshire, w Wielkiej Brytanii, specjalizuje się w dostawach opon do wózków widłowych i jest głównym dostawcą opon w północnej części Wielkiej Brytanii. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży opon przemysłowych, FTS pomoże Solideal On-Site Service rozszerzyć zasięg na cały kraj.


"Jest to strategiczne przejęcie, które znacznie przyczyni się do poprawy zasięgu naszych usług w północno-wschodnim regionie Wielkiej Brytanii i wypełni lukę, która obecnie znajduje się w pobliżu portu w Hull", mówi Gregory Fossey, Vice-President, Aftermarket in Europe, the Middle East and Africa."Dzięki FTS, którego siedziba znajduje się godzinę drogi od naszego najbliższego centrum serwisowego, nasi klienci będą mieli szybszy dostęp do usług wymiany opon w tym obszarze ", kontynuuje.

Dzięki swojemu doświadczeniu i bardzo silnym lokalnym relacjom, FTS jest doskonałym uzupełnieniem oferty Camso Solideal On-Site Service i przyczyni się do poprawy ogólnego zadowolenia klienta.
 
Camso
Foto: Camso

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020Zobacz więcej publikacji