Konferencja

Konferencja
Konferencja

Podsumowanie wyników konkursu „BEZPIECZNA PRACA W MAGAZYNIE” i przyznanie tytułu „Lidera bezpiecznej pracy w magazynie” odbędzie się podczas konferencji, która będzie poświęcona problematyce bezpieczeństwa pracy w gospodarce magazynowej i logistyce wewnętrznej. Omówione zostaną zagadnienia, które  wskazane były w ankietach jako  kluczowe dla bezpieczeństwa  pracy.

To doskonałe miejsce na zapoznanie się z pracą „Liderów bezpiecznej pracy w magazynie”,  jak podnoszą świadomość i kulturę bezpieczeństwa w swoich magazynach.

Konferencja
Konferencja
Konferencja
Konferencja poświęcona problematyce bezpieczeństwa pracy w gospodarce magazynowej i logistyce wewnętrznej. Omówione zostaną zagadnienia, które wskazane były w ankietach jako kluczowe dla bezpieczeństwa pracy. To doskonałe miejsce na zapoznanie się z pracą „Liderów bezpiecznej pracy w magazynie”, jak podnoszą świadomość i kulturę bezpieczeństwa w swoich magazynach.Zobacz jak podnoszą świadomość bezpiecznej pracy w magazynie czołowi animatorzy kultury bezpieczeństwa.
cena netto699.00 PLN
cena brutto859.77 PLN

 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji