NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Zaktualizowane SuperTacho

ITD - PIP
13 września 2018
Zaktualizowane SuperTacho
Fot. ITD - PIP
Tachografy w samochodzie
Oprogramowanie do rozliczania czasu pracy kierowców, SuperTacho, jest w pełni gotowe na zmiany, jakie zaszły w polskim prawie. Użytkownicy mogą w pełni polegać na wyliczeniach oraz na raportach naruszeń, jakie generowane są przez program. Wystarczy pobrać najnowszą wersję.
 
Pierwsze sygnały o planowanych zmianach pojawiły się w branży już na początku roku, jednak w życie wchodzą one dopiero 3 września. Modyfikacji oraz nowości jest dużo, a największą uwagę przykuwa taryfikator.
 
Bądź gotowy na zmiany
Przypomnijmy: ustawodawcy postanowili dokonać aktualizacji niektórych przepisów oraz powołać zupełnie nowe reguły. Wyraźnie można dostrzec chęć walki z nieuczciwą konkurencją, ingerencją w zapis danych w tachografie oraz wykluczenie pewnych działań na drodze. -  Najważniejszą zmianą z perspektywy działania programu SuperTacho i pracy na nim, jest aktualizacja taryfikatora. Istotnymi elementami jest również dokładny zapis kodu kraju rozpoczęcia i zakończenia pracy, praca w porze nocnej jak i odpoczynku tygodniowe odbierane za późno lub trwające zbyt krótko – mówi twórca oprogramowania, Mariusz Hendzel, ekspert Kancelarii Transportowej ITD-PIP.
 
     
 Aktualną wersję SuperTacho można pobrać ze strony www.supertacho.pl.
     
 
Jakie jest SuperTacho?
SuperTacho to nowoczesny, szybki i intuicyjny program do rozliczania czasu pracy kierowców. Stworzony przez ekspertów Kancelarii Transportowej ITD-PIP, którzy doświadczenie w branży zdobywają od 2004 roku. Program umożliwia prowadzenie ewidencji, wyliczanie diet, delegacji oraz płacy minimalnej zgodnie z najnowszymi aktami prawnymi. Jedną z największych zalet jest import granic z systemów GPS. Dzięki możliwości automatycznego przypisywania granic, osoba rozliczająca kierowców może znacząco przyspieszyć i ułatwić swoją pracę– Użytkownicy najbardziej cenią sobie to, że SuperTacho jest bardzo intuicyjne i nie sprawia trudności nawet początkującym osobom. Imponująca jest również szybkość. Wczytanie danych 100 kierowców zajmuje ok. 1 minutę, natomiast pełna ewidencja zajmie mniej niż 2 minuty! – mówi Mariusz Hendzel, ekspert Kancelarii Transportowej ITD-PIP. Pomimo tego, że jest przeznaczony głównie do pracy w przedsiębiorstwach posiadających tabor powyżej 3,5 tony, z powodzeniem może być stosowany w firmach, które specjalizują się w transporcie lekkim (poniżej 3,5 t).
 
ITD. - PIP

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018Zobacz więcej publikacji