NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Współpraca z uczelnianym biurem karier

Dachser
15 listopada 2017
Współpraca z uczelnianym biurem karier
Truck-Air-Sea-Logistics
Dachser, globalny operator logistyczny, weźmie udział w targach pracy na Uniwersytecie Łódzkim, organizowanych przez uczelniane biuro karier. Studenci i absolwenci będą mogli spotkać się z przedstawicielami firmy 16 listopada na Wydziale Zarządzania UŁ.
 
Osoby, które odwiedzą stoisko Dachser, będą mogły dowiedzieć się, co firma oferuje, jakim jest pracodawcą i jakie wartości jej przyświecają. Będzie to także dobra okazja, by poznać więcej szczegółów na temat tego, jak wygląda praca w branży logistycznej i czym zajmują się pracownicy w poszczególnych działach.
 
- Od dawna współpracujemy z Wydziałem Zarządzania Uniwestytetu Łódzkiego, dlatego nie mogło nas zabraknąć także podczas najnowszej edycji targów pracy. Ta uczelnia jest kuźnią wielu rzetelnych specjalistów i kadry zarządzającej firmami, zarówno w regionie łódzkim, jak i na terenie całej Polski. Chcielibyśmy pokazać studentom, że Dachser to firma, gdzie mogą liczyć na dalszy rozwój, spełnienie zawodowych ambicji, poszanowanie zasady równowagi między pracą i życiem prywatnym, a także atmosferę pełną życzliwości. Potwierdzeniem tej opinii są nagrody, przyznawane regularnie naszej firmie w konkursach dla pracodawców –mówi Agnieszka Józwik, dyrektor personalny Dachser w Polsce.
 
Źródło: Dachser
Foto: Dachser

Linki:

  • Operator logistyczny
    Model biznesowy firmy DACHSER opiera się na usługach logistyki transportowej i magazynowej, dostosowanych do wymagań klienta. Usługi te są świadczone przez dwa obszary biznesowe: DACHSER Road Logistics oraz DACHSER Air & Sea Logistics.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018EMIL - 06-2018EMIL - 06-2018Zobacz więcej publikacji