Wizytówka biznesowa

11 sierpnia 2017
Portal z wieloma obszarami aktywności stwarza duże możliwości dla promocji i działań informacyjnych o produktach i aktywności biznesowej firm na rynku gospodarki magazynowej i logistyki. Treści merytoryczne publikowane obok technicznych czy marketingowych tekstów są bardziej widoczne oraz doceniane przez internautów, szukających na stronach portalu informacji o produktach i rozwiązaniach. Wszystkie publikowane na portalu treści pod nazwą firmy lub jej markowym produktem czy usługą są łączone w systemie z „wizytówką biznesową”.  

Aktywność biznesowa firmy opisywana w publikacjach na portalu jest gromadzona w zakładkach, do których jest łatwy dostęp. Użytkownik ma pełny wgląd do całej historii publikacji o firmie. Pozwala to na wyrobienie opinii o potencjalnym partnerze w biznesie, tworzy odpowiedni wizerunek, kategorie, „news”, „ekonomia’”, „produkty i oferty” „prezentacje”, są przeglądem aktywności firmy w jej kluczowych obszarach działalności. Transparentność w działaniach firmy jest zasadniczym elementem kultury biznesowej, publikowane treści o różnym charakterze, są dla odbiorcy informacji bardzo istotne, jeżeli ma podjąć decyzje o długofalowej współpracy. 

Korzyści „wizytówki dualnej” oraz status partnera biznesowego:
  • Publikowane wiadomości i informacje zawierać będą linki i odniesienia do stron zewnętrznych,
  • Przesłane treści będę na czołowych miejscach strony głównej serwisów,
  • Partner biznesowy otrzymuje dodatkowy 10%rabat na emisję treści reklamowych w serwisach,
  • Jako pierwszy otrzymuje opracowane raporty i badania.
Wizytówka biznesowa na portalu to w zinformatyzowanym świecie mobilnych technologii, podstawowy element promocji produktów, usług i rozwiazań ofeowych dynamicznie rozwijającemu się rynkowi. 

Pliki do pobrania:

  • Cztery kroki do publikacji profilu firmy
    Aktywność biznesowa firmy opisywana w publikacjach na portalu jest gromadzona w zakładkach, do których jest łatwy dostęp. Użytkownik ma pełny wgląd do całej historii publikacji o firmie. Pozwala to na wyrobienie opinii o potencjalnym partnerze w biznesie, tworzy odpowiedni wizerunek.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018Zobacz więcej publikacji