NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Targi kamperów i przyczep kempingowych

REDIP
13 września 2018
Targi kamperów i przyczep kempingowych
Fot. MTP
Caravans Salon Poland
Caravans Salon jest nieodłącznym elementem Poznań Motor Show – jako jeden z 4 salonów motoryzacyjnych. Od 2012 roku setki tysięcy gości mogło poznawać caravaning, turystykę, współtworząc pierwsze w pełni profesjonalne targi tej branży w Polsce. Obserwując rosnące zainteresowanie caravaningiem oraz rozwój turystyki kempingowej i kamperowej organizatorzy zdecydowali się na organizację Caravans Salon w dodatkowym, wrześniowym terminie: 21-23 września 2018
 
Nowości z branży caravaningowej
Caravans Salon Poland w Poznaniu to idealne miejsce na zakup wymarzonego kampera czy przyczepy kempingowej i zobaczenia nowości z branży carvaningowej, dodatkowo podczas wydarzenia będzie można zamówić pojazdy czy potrzebny  sprzęt na sezon 2019. Na targi zapraszamy osoby chcące kupić kampera, przyczepę czy ciekawe dodatki, poszukiwaczy wakacji campingowych oraz przedstawicieli branży caravaningowej. 
 
Co można zobaczyć na Caravans Salon w Poznaniu?
Podczas Caravans Salon Poland będzie można zobaczyć przyczepy kampingowe, kampery,  domy mobilne jak również wyposażenie kampingowe oraz caravaningowe. Zostanie też zaprezentowana specjalistyczna oferta - instalacje, ogrzewanie, gaz, woda, anteny, odbiorniki, systemy nawigacji, jak również części do pojazdów czy przyczep. Miłośnicy wakacji na łonie natury też znajdą coś dla siebie – namioty, akcesoria do turystyki kampingowej.
 
VIII Ogólnopolski Zlot Caravaningowy - zapraszamy!
Plac Marka - teren przed pawilonami 3 w którym odbędą się targi Caravans Salon, będzie gościł właścicieli kamperów i przyczep kempingowych. Na zlocie mile widziany jest każdy, kto uprawia ten rodzaj turystyki, jak również osoby które dopiero chciałyby zasmakować caravaningu. Każdy Zlot to okazja do spotkań, rozmów, wymiany cennych doświadczeń i wspólnego planowania wyjazdów w rozpoczynającym się w nadchodzącym sezonie. Zlot współorganizowany jest przez forum CamperTeam oraz przy wsparciu medialnym „Polskiego Caravaningu”. 
 
Bogaty program wydarzeń podczas Caravans Salon
Caravans Salon to również ciekawy program atrakcji - spotkania z podróżnikami, prelekcje i spotkania ze specjalistami stanowią dodatkową wartość dla uczestników wydarzenia. Dla kierowców kamperów zostaną przygotowane Mistrzostwa Polski Kierowców Kamperów. Zostaną przetestowani pod kątem sprawności w najdrobniejszych manewrach oraz posiadanej wiedzy i umiejętności naprawy problemów technicznych.  Kolejnym punktem programu są spotkania z podróżnikami – odwiedzą nas między innymi: Kuba Bielak, prowadzący program „Wypad z Kraju” czy Łukasz i Magda z „Podróżnych Opowieści”.  Uczestnicy Caravans Salon będą mogli nauczyć się jak przeżyć podczas podróży bez dostępu do kempingów…  na Warsztatach Survivalowych. Dowiedzą się jak rozpalić ognisko, uzdatniać wodę czy zbudować schronienie, nauczą się orientacji terenowej z mapą i kompasem, właściwości leczniczych ziół, jednym słowem będą mogli zdobyć wiele ciekawych umiejętności.
 
REDIP

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji