NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

T&D Corporation na targach ColdChain Poland 2018

Red
11 marca 2018
T&D Corporation na targach ColdChain Poland 2018
01_T&D_RTR 500 Family
Trzy modułowe serie rejestratorów danych do wygodnego monitorowania warunków środowiskowych, przedstawi w ramach swojej pierwszej prezentacji na targach ColdChain Poland, firma T&D Corporation.
 
Seria RTR-500 obejmuje bezprzewodowe rejestratory, przekaźniki i bazy odczytowe, jak również usługi i oprogramowanie, z których każde może być dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Seria TR-4 z Bluetooth 4.0 ułatwia nadzór w czasie rzeczywistym nad stale zmieniającą się temperaturą, mierzoną i kontrolowaną przy pomocą mobilnych urządzeń. Wreszcie seria TR-7 w przystępnej cenie obejmuje różne typy samodzielnych urządzeń. W przypadku wszystkich trzech serii przetwarzanie danych może być opcjonalnie zarządzane przez wewnętrzną sieć lub gromadzone w bezpłatnej chmurze T&D – WebStorage Service.
 
Seria RTR 500 została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują wysokiej jakości bezprzewodowej rejestracji, jak i optymalnej elastyczności. Kompaktowe rejestratory danych monitorują wiele różnych parametrów, w tym temperaturę, wilgotność, napięcie, mA (4-20mA), puls, UV, natężenie oświetlenia i CO2. Różne bazy są dostępne w bezprzewodowej sieci GSM, Ethernet, USB oraz jako model przenośny. Urządzenia te automatycznie gromadzą dane z kompatybilnych rejestratorów w zasięgu 150 metrów w linii prostej bez przeszkód lub na większe odległości wzmacniane przez repeater. Nie ma potrzeby instalowania łącza kablowego ani podróżowania w celu zgromadzenia danych, a bazy odczytowe automatycznie wysyłają alarmy w postaci maili, SMS-ów lub wiadomości na aplikację.
 
Seria TR-4 to trzy modele działające z energooszczędnym Bluetoothem 4.0. Zapewniają różne typy czujników temperatury i zakresy pomiarowe, dostosowane do różnorodnych potrzeb. Bez konieczności wstępnej rejestracji, urządzenia te w zasięgu komunikacji są na bieżąco wykrywane i aktualizowane przy pomocy mobilnych urządzeń, takich jak smartfony czy tablety. Zapis może być monitorowany lub przechowywany w tzw. chmurze na darmowym serwerze T&D WebStorage Service. Wygodna obsługa danych następuje przez aplikacje ThermoRec oraz ThermoStorage app.
 
T&D_TR-71wf_72wf
T&D_TR-71wf_72wf
Poza tym firma zaprezentuje na targach najbardziej popularną serię TR-7, zawierającą przystępne w cenie standardowe urządzenia. Rejestratory serii wf łączą się z siecią LAN przez router Wi-Fi, a modele nw przez łącze kablowe. W obydwu dostępne są dwa kanały do pomiaru temperatury lub temperatury i wilgotności czy też termopary (K, J, T, E, S, R), by zapewnić szeroki zakres pomiarowy. Opcjonalnie użytkownicy mogą pracować na własnym serwerze dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu T&D lub korzystać z tzw. chmury, łatwo dostępnej przez ThermoApp w celu monitorowania, gromadzenia danych, zmiany ustawień i otrzymywania ostrzeżeń.
 
Odwiedzający stoisko T&D będą mogli również zapoznać się z bezpłatną usługą WebStorage Service i innymi narzędziami. Umożliwiają one użytkownikom dostęp do aktualnych odczytów z kompatybilnych produktów T&D w postaci gotowych wykresów lub tabel w dowolnym czasie i miejscu. Użytkownicy mogą przesyłać na serwer i przechowywać na koncie do 20 MB. 
 
Red
Foto: T&D Corporation

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018Zobacz więcej publikacji