Szkolenie Flota WW

Redakcja
Szkolenie Flota WW
.
Optymalizacja, to słowo „klucz”, pozwalająca na odpowiednie dobranie sprzętu do potrzeb występujących w magazynie. Usługa wynajmu wózków widłowych, rozwija się niezwykle dynamicznie, niemal wszyscy dostawcy wózków widłowych, oferują sprzęt na tych zasadach, dla rynku jest to bardzo wygodne i pożądane. Korzystają przy tym z różnych sposobów na odpowiednie dobranie sprzętu, między innymi z własnych kalkulatorów, które są mniej lub bardziej przydatne.            
 
Dwóch naukowców z Politechniki Poznańskiej opracowało metody, które pozwalają na bardzo precyzyjny dobór floty wózków widłowych do określonych prac. Dwie z pozoru różne metody pozwolą na dobranie optymalnej jakościowo i ilościowo floty wózków widłowych, dla konkretnych aplikacji w magazynie.

Szkolenie to okazja na zapoznanie się z nowatorskimi metodami doboru floty wózków widłowych, aby właściwie móc dobrać wielkość, rodzaj oraz formę użytkowania wózków widłowych. Nabyte umiejętności oceny i najlepszego efektywnie doboru potrzebnej floty, pozwoli na optymalizację potrzeb, właściwe zaplanowanie i zarządzanie flotą wózków widłowych.  Analiza studium przypadku jest doskonałym sposobem na ugruntowanie zdobytych umiejętności na konkretnym przykładzie.

Pliki do pobrania:

  • Flota WW
    Naukowcy z Politechniki Poznańskiej przedstawią narzędzia pozwalające na ocenę optymalnych wartości eksploatacyjnych, a tym samym odpowiedni dobór floty wózków widłowych w magazynie.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019Zobacz więcej publikacji