Większe portfolio drukarek przenośnych w SATO

Redip
19 stycznia 2021
Większe portfolio drukarek przenośnych w SATO
Fot. SATO
PV4_PV3_Warehouse_GettyImages-1151937523
Firma SATO ponownie rozbudowuje swoją gamę rozwiązań do etykietowania, wprowadzając na rynek nową mobilną drukarkę PV4, która ma na celu zapewnienie operatorom większej wydajności na wszystkich etapach łańcucha dostaw.

Światowy lider w rozwoju rozwiązań w zakresie auto-ID i etykietowania zaprojektował drukarkę do zadań wykonywanych w ruchu, w szerokim zakresie środowisk wymagających sprawnego działania i w których wydajność oraz precyzja mają kluczowe znaczenie – takich jak centra logistyczne i dystrybucyjne.


W branży transportowej i logistycznej nawet najmniejsze błędy operacyjne mogą wywrzeć duży wpływ na harmonogramy dostaw. Sektory te, a także wiele innych, są podatne na słabą jakość i niedokładność systemów etykietowania, które mogą doprowadzić do mniejszego zadowolenia klientów. PV4 to rozwiązanie, które stworzono, aby uniknąć tych problemów i zapewnić profesjonalistom z wielu sektorów znaczące korzyści w zakresie wydajności, produktywności i zrównoważonego rozwoju.
 
Laurent Lassus, dyrektor zarządzający SATO Europe skomentował premierę: „Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie do sprzedaży naszej nowej drukarki mobilnej– modelu PV4. To rozwiązanie nowej generacji jest najnowszym produktem firmy SATO, którego celem jest dostarczenie użytkownikom dodatkowych korzyści i znacząco zoptymalizować ich możliwości operacyjnych.”

Najnowsza drukarka firmy SATO jest lekka, wytrzymała i wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, co czyni ją idealną do pracy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Urządzenie zapewnia również wiele interfejsów drukowania, umożliwiając drukowanie w wysokiej jakości, z duża prędkością i niewielkim kosztem w wielu sytuacjach wymagających szybkiego tempa pracy.
REKLAMA
REKLAMA
Urządzenie PV4 cechuje się wysoką prędkością drukowania wynoszącą 127 mm/s (5 ips) i rozdzielczością 8 pkt/mm (203 dpi), umożliwiając zadruk etykiet w najwyższej jakości. PV4 posiada również wbudowane emulacje innych producentów, co pozwala na bezproblemową integrację tego urządzenia z już istniejącymi, bez zakłócania dotychczasowych operacji i obniżania wydajności.

Laurent dodaje: „W firmie SATO rozwijamy kulturę ciągłej innowacyjności, a najnowszy model naszej drukarki pozwala klientom dołączyć do nas w tej podróży. PV4 jest prawdziwie wszechstronnym i trwałym rozwiązaniem, które nie tylko dowodzi naszego zaangażowania w doskonalenie działalności biznesowej, ale również idealnie wpisuje się w etos naszej twórczości”.

Drukarka PV4 jest nowym produktem serii PV i należy do rodziny drukarek 3” i 4”. Jest ona również w stanie wydrukować więcej informacji na etykietach w porównaniu z mobilnymi drukarkami PV3 lub PW2NX, które również są dostępne w ofercie firmy SATO. 
Dodatkowo drukarka ta znacznie przewyższa wydajnością drukarkę MB4. PV4 odznacza się większą prędkością drukowania, lepszym połączeniem WiFi i wydajnością interfejsu Bluetooth w porównaniu z innymi urządzeniami. Nowa drukarka przenośna przeszła testy upadku z wysokości 1,8 metra i dysponuje czterokrotnie bardziej pojemnym akumulatorem, aby zapewnić dłuższy czas użytkowania.

 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?

WIĘCEJ NA TEN TEMAT

 

Wydrukowano ze strony Log4